Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relaxačný pobyt v penzióne Panda so vstupom do kúpeľov SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice

4,4 / 5 Penzión Panda *** Turčianske Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Soňa Potašová

Žiaľ som sama, seniorka a mala by som záujem o pobyt u Vás od 29.10.- 1.11.. Je to ešte možné za pre mňa prístupnú cenu?
Ďakujem za odpoveď.
Potašová

Penzión Panda ***

Dobrý deň pani Potašová. Samozrejme, vieme Vám urobiť balíček aj v prípade keď cestujete sama. Prosím kontaktujte nás na e-mail – info@penzionpanda.sk a ja sa Vám spätne ozvem. Napíšte mi doň Vaše telefónne číslo a poprípade Vám zavolám a dohodneme sa. Ďakujem za pochopenie, Rišianová Penzión PANDA

Udelová

dobrý večer, dá sa u vás ubytovať s malým psíkom – čivava. Ďakujem a odpoveď Udzelová

Penzión Panda ***

Dobrý deň. Žiaľ so psíkmi sa u nás ubytovať nedá. Ďakujeme za pochopenie, Penzión PANDA

Vojtech Hosťanský

Dobrý večer. Penzión Panda je uvádzaný aj v ponukách „Silvester 2018“
ale k tomu som nenašiel žiadnu informáciu – min. dĺžka pobytu, stravovanie,
silvestrovský program (či ho nejako organizujete ) cena za pobyt pre 2 osoby
rezervácia pobytu, možnosť využitia aj nejakých procedúr v kúpeloch a pod.
Ďakujem .

Penzión Panda ***

Dobrý deň pán Hosťanský. Prosím pošlite mi na Vás telefónny kontakt a ja Vám zavolám. Ďakujem, Rišianová Penzión PANDA

Dominika Domanová

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, dokedy sa dá zrušiť rezervácia bez poplatku? Objednávka bola online a záloha bola už zaplatená a termín nástupu má byť 18.09. Ďakujem za odpoveď s pozdravom Domanová

Penzión Panda ***

Dobry den
7 dni pred nastupom je mozne stornovat objednavku

Agneša Chrenková

Mate aj nejaké pobyty pre seniorov? ďakujem

Penzión Panda ***

Dobrý deň.
Pobyty pre seniorov ponúkame v balíkoch jar a jeseň. Je potrebné už teraz sa kontaktovať s nami na čísle 0905 528 985 alebo 0907 200 653.
S pozdravom Rišianová
Penzión Panda

Eva

Dobrý deň, prečo máte last minute letný pobyt cez týždeň drahší ako od 2.9. kedykoľvek keď podmienky sú rovnaké? Ďakujem

Penzión Panda ***

Dobrý deň.
Nerozumieme Vašej otázke. O aký typ pobytu a termín máte záujem?
Ďakujem,
s pozdravom Rišianová
Penzión Panda

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore