Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Pobyt vo Vysokých Tatrách, privátne wellness, zľavy do aquacentier

4,4 / 5 HOTEL AVALANCHE *** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Peter

Zdravim cena priplatkou za masaze atd dakujem

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý deň,
ceny informácií sa pohybujú od 16€ do 32€, akékoľvek ďalšie otázky radi zodpovieme priamo telefonicky, alebo na našej e-mailovej adrese.

S pozdravom Marián Handzuš, recepcia hotela

Simona Gašparíková

Dobry den.mam zaujem o pobyt pre dve osoby od 21.9–23.9 na dve noci s polpenziou. mate volne? dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Simona,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín je potrebné kontaktovať priamo hotel na info@hotelavalanche.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Denisa Herichova

Dobry den, chcela by som sa opytat,ze ked zakupim pobyt ako darcek,ci je darcekovy kupon na konkretne meno,alebo pri vybere terminu treba nasledne kontaktovat hotel.Tiez,ci sa da platit zahranicnou kartou,kedze zijem v UK.Dakujem.

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý deň, stačí, ak pri výbere termínu zadáte meno človeka, pre ktorého ja darčekový poukaz. Alebo môžete len do poznámky uviesť, že ide o dar a rezervácia bude na iné meno. Pokiaľ kupujete termínovaný voucher, nie je potrebné kontaktovať hotel, rezervácia je automaticky platnou. Platba zahraničnou kartou by nemala byť problém.
Prajeme pekný deň, recepcia hotela.

Lukáš Gono

Dobrý deň mám záujem o pobyt od 30.8.-2.9 máte nieco voľné? Ďakuje

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý deň prajeme.

Áno, v danom termíne máme ešte voľné izby, ako si môžete sami všimnúť v našom kalendári, kde si môžete vytvoriť ihneď rezerváciu.


Prajeme krásy deň.

Dominika, recepcia

Jan Kohan

Ak chcem pobyt od 27 .8

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ján,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na tento termín prosím kontaktujte priamo hotel na info@hotelavalanche.sk.

Prajem Vám krásny deň.

HOTEL AVALANCHE ***

Dobrý deň.

v termíne od 27.08. sú naše kapacity obsadené. Dvojlôžkovú izbu Double Vám vieme ponúknuť od 31.08.2018.
Prajeme pekný deň .

Dominika, recepcia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore