Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup do Spa & Aquapark Turčianske Teplice a voucher do reštaurácie penziónu Panda

4,7 / 5 Penzión Panda*** (2 pobočky) Turčianske Teplice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Roman Pavlovič

Dobrý deň , chcel by som ísť s mojou ženou a mám záujem o jedlo , relax , kúpanie , sauna, masáž, a v akej cene by som sa zmestil ? A da sa u vas platit kartou Benefit plus ?Ďakujem

Penzión Panda ***

Dobrý deň pán Pavlovič.
Ďakujeme za prejavený záujem o pobyt v našom penzióne. Radi Vám na tieto otázky zodpovieme na telefónnom čísle 0907 200 653. Pro­sím volajte na toto telefónne číslo v čase od 8:00 – 16:00.
Ďakujeme a želáme príjemný deň,
s pozdravom Penzión PANDA

Iva

Dobrý deň, napísala som Vám sms: prosím Vás,bolo by možné uplatnit vouacher zo Zlavomatu – 3 hodinový vstup do Aquaparku s jedlom u Vás aj prvý marcový týždeň, prosím? Ďakujem pekne.

Penzión Panda ***

Je možné požiadať priamo na čísle 0905356211,09­07200653 volaj­te od 26.12.2018

Katarina

Dobry den,
vyjde za kupon v hodnote 25 Eur jedlo pre dvoch-polievka a hlavne jedlo, neviem najst jedalny listok.
Chceme to ako darcek, tak aby som vedela.

Penzión Panda ***

Dobrý deň pani Katarína. Za kupón v hodnote 25€ vychádza dvoj-chodová večera pre dvoch. Po predošlých skúsenostiach s našimi zákazníkmi to vychádza, poprípade doplácajú zhruba do 5€ max. Ďakujeme za pochopenie, s pozdravom Penzión PANDA

Pavel

Nemáte nejaké ponuky v okolie Prievidze

Penzión Panda ***

Dobrý deň pán Pavel. Náš Penzión sa nachádza v Turčianskych Tepliciach, takže všetko čo náš Penzión ponúka sa nachádza v Turčianskej kotline. Nerozumiem presne Vašej otázke. Prosím napíšte nám na náš mail info@penzionpanda.sk s Vašou presnejšou požiadavkou. Ďakujeme za pochopenie Penzión PANDA

Mesner Mackovič

Dobrý deň chcel by som sa spýtať ako sa prenáša kredit z voucheru ak neminiem celych 25 € na jeden raz? Ďakujem

Penzión Panda ***

Dobrý deň pán Mackovič.
Žiaľ kredit je neprenosný. Ešte sa nám nestalo, žeby hostia, ktorí si zakúpili tento voucher sa najedli za menšiu sumu. Ideálne by bolo, keby ste prišli dvaja a tým pádom by suma 25€ bola ideálna.
Ďakujem za pochopenie,
s pozdravom
Penzión Panda

Sisa

Dobrý večer, aké vodne vyžitie je vo vnútri pre najmenšie deti (do 4 rokov)? Ďakujem

Penzión Panda ***

Dobrý deň.
Vo vnútornej časti SPA&Aquapark nájdete detský kútik pre najmenších s animátormi. Nachádza sa v časti AQUAPARK. Bližšie info nájdete na webovej stránke aquaparku – https://aquapark.therme.sk/spa-aquapark/.
Pekný zvyšok víkendu.
Penzión Panda

simi

dobry den,
chcela by som sa spytat v akom case je otvorena restauracia a ci kredit plati na celu ponuku jedal pre dve osoby ? dakujem

Penzión Panda ***

Restauracia je otvorena od 11:00 do 20:00
Je lespie si najskor zavolat.
Kupon sa vztahuje na kompletnu ponuku jedal z jedalneho listka
Dakujem za opytanie a tesim sa na vasu navstevu

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore