Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v prostredí Starohorských vrchov s panoramatickým výhľadom + dieťa do 12 rokov ZADARMO

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Fuggerov Dvor Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
mária

dobrý deň, chcela by som sa opýtať či budete mať v ponuke pobyty aj na začiatok budúceho roka. dakujem

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,
na začiatok roka nebudú pobyty cez zľavomat, máte možnosť si vybrať z našich pobytov, ktoré máme uvedené na stránke, buď pobyty do 6.1., alebo potom rodinné, relaxačné cez týždeň alebo víkend. Pekný deň

Ján Žňava

Dobrý deň.
Rád bysom si u vás objednal pobyt na Fugerovom dvore na silvestra. Od 30.12 do 1.1. tj. 3dni a 2noci, 2× 2postelovú izbu.Napíšte my, či sa to dá a poprosím číslo účtu na zaplatenie.
Ďakujem.

Fuggerov Dvor

Dobry den na silvestra uz nemame volne kapacity na ubytovanie. Dakujeme za vas zaujem pekny vecer

Hana

Dobrý večer,chcela by som sa opýtať na voľný termín od 2.11_4.11 a poprosila by som cenu,pre 2 dospelí a dve deti,jedno 13 a druhé 9rokov,ďakujem

Fuggerov Dvor

Dobrý deň,

táto akcia platí na pobyty počas týždňa s nástupom v nedeľu, najneskôr v stredu na 2 noci. No tento termín máme už obsadený.

Pekný deň

Recepcia hotela Fuggerov dvor

Alicka Vosková

Dobrý deň, je táto ponuka aktuálna, nakoľko je tam uvedený dátum využitia do 14.2.2018 a nie 2019? Ďakujem.

Fuggerov Dvor

Dobry den momentalne prebiehajuca akcia sa da vyuzit do 14.12.2018 len cez tyzden.

Jana

Prajem pekný deň chceli by sme ísť na víkendový pobyt od piatku do nedele dá sa aj taká varianta a aká by bola cena?

Fuggerov Dvor

Dobry den v ramci zlavomatu sa neda vikend mozete si vybrat niektory z pobytov na nasej stranke napr vikendovy za 169€ volny termin si overte mailom alebo telefonicky na recepcii.

Martina Sabolova

Dobry den da sa 3 dospele osoby aby sme mali rocnako sluzby mama syna 22 rocneho ma DMO

Fuggerov Dvor

Dobry vecer k pobytu by bol doplatok za polpenziu a pristelok co je spolu na 2 noci 56 eur. V prípade záujmu kontaktujte priamo recepciu-dohodnú s Vami ako.

Ján Žňava

Rád by som vedel, či robite silvestrovskú zábavu pre ubytovaných hosti?

Fuggerov Dvor

Dobry vecer, ano robime aj silvestrovsku zabavu pre ubytovanych.

Milada Hornicka

Dobry den ,chcela by som sa spytat ,ze aka by bola cena pre dvoch v obdobi 27–28–29.10.2018,nakolko tu je cena len v tyzdni uvadzana ..za skoru odpoved Vam ďakujem ,s pozdravom Hornicka

Fuggerov Dvor

Dobry vecer, momentalne prebiehajucu akciu je mozne vyuzit iba pocas tyzdna.

Fuggerov Dvor

Počas víkendu môžete využiť naše pobyty, rodinný pre 2 os/2noci stojí 169€. Môžete si ho objednať mailom alebo telefonicky priamo cez recepciu. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore