Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skvelé lístky na turné skupiny Tublatanka – Súboj rebelov

4,6 / 5 Tublatanka plus (6 pobočiek) Trenčín  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
jopo

Dobry den,mam 2 ks voucher na 20.10.do B.Bystrice,kde sme koncert nestihli.Daju sa využit 28.10. v Trenčine?
Dakujem

Tublatanka plus

Dobrý deň, ano lístky budú platné aj v Trenčíne.

Zuzana S.

Dobrý deň, pri kúpe lístkov na sedenie je možné počas koncertu sa presunúť do priestoru určeného na státie? Ďakujem.

Tublatanka plus

Dobrý deň Zuzanka, samozrejme áno, pokiaľ bude volné miesto a situácia to dovolí:-)

Monika Szikhartová

Dobrý deň, môžem prosím dostať odpoveď prečo mi neboli zaslané vstupenky na Tublatanku keď platba prešla ???

Tublatanka plus

Dobry den, toto je zalezitost,, Zlavomatu" prosim kontaktujte ich.

Monika

Dobrý večer, kúpila som dva lístky do Ba na Tinlstanku a neprišli mi zatiaľ do mailu

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321 a skontrolujeme to.

Pekný deň.

Roman Augustinek

Dobry den. Kolko trva koncert?

Tublatanka plus

Dobrý deň, spolu 4 hodiny.

Miky

Je možné kúpiť lístky ešte dnes v Nitre pred koncertom

Tublatanka plus

Ano

Miriama

Dobrý deň, mám kúpené lístky na dnes do Nitry, je možné zmeniť na koncert v Trenčíne? Ďakujem.

Tublatanka plus

Dobrý deň, áno a len na státie .

Jozef Bernáth

Dobrý deň,2.11. koncert v Bratislave,platí HANT ARENA?Dakujem­.Jozef.

Tublatanka plus

Dobrý deň, koncert sme presunuli do MMC Bratislava

Patrik Lassuth

Listky do Martina este su ? Chcel som kupit ale Martin uz neni pisany je vypredane?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
koncert v Martine bol z technických príčin zrušený.

Adriána Šafranková

Dobrý deň, mali sme lístky do Bardejova, ked sa zrušil koncert , môžeme ich použit v Nitre?
Dakujem Ada

Tublatanka plus

Dobrý deň Aďka. Samozrejme áno👍😃

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Šafranková, dovolím si poopraviť informáciu, Voucher nie je možné využiť, nakoľko sa všetky vouchery do Bardejova stornovali. Platbu sme Vám poslali späť na účet z ktorého ste uhrádzali. Stále si však môžete zakúpiť lístky do Nitry, tieto sú stále v ponuke. Prajeme pekný deň

Mata

Dobry den, do Trencina 28.10.2018 na koncert sa neda kupit voucher??

Tublatanka plus

Dobrý deň. Bohužiaľ už nie.

Šimon Angelovič

Dobry den. Mam zakupene 2 vouchery do Popradu. Je potrebne niekde prevziat vstupenky pomocou voucheru alebo staci prist na koncert s voucherom?

Tublatanka plus

Dobry den, staci prist…:-)

Miloš Hancko

Dobrý deň, ak chcem zakupiť väčšie množstvo lístkov ako mám postupovať? Je to možné?

Tublatanka plus

Dobrý deň. Áno.

jaro

dobry den. listky na koncert v Bardejove uz nie su?

Tublatanka plus

Koncerty v Bardejove, Michalovciach a v Prešove sa zlučujú do koncertu v Košiciach 5. októbra, alebo v Poprade 12. októbra. Zakúpené vstupenky sú platné a je možné ich použiť na mieste, alebo vrátiť na predajnom mieste.

Steav

Dobry den,
od kolkych rokov je povoleny vstup na tento koncert?

Tublatanka plus

Dobrý deň, neméme stanovený vekový limit, odporúčame však v prípade mladších ročníkov prísť so zákonným zástupcom.

Janina

Dobrý deň, pri kúpe lístkov na sedenie sa dá nejako vybrať kde budeme sedieť, či je to ako v popise – voľné sedenie = kto si kam sadne, tam sedí. Ďakujem za info

Tublatanka plus

Dobrý deň. Výber je na Vás. Ide o voľne sedenie.

Pavol Gaborik

Chcem listky na Tublatanku do Popradu na 12.10. pisete miesto konania Prešov a nie Poprad arena, je to chyba a bude listok platny v Poprade?

Tublatanka plus

Dobry den, koncert bude 12.10.2018 v Po­prade, v Presove sa hra 7.10.2018.

Sasa

Pri kúpe lístkov na sedenie sú čísla vedľa seba?

Tublatanka plus

Dobry den, ano pokial ich kupite v jednom case i mieste.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore