Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Výmena kolies či prezúvanie v Le Garaže

4,8 / 5 Le Garaže Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Express

Zdravím na prehodenie gum na disky stačí kupon za 9,90? 15-ky ,

Le Garaže

Upresnite, prosím, čo tým myslíte.

ivana

Dobrý deň aký kupón si potrebujem zakúpiť : mám zimne na plecháčoch,ale dve nové gumy treba vymeniť za defektné.

Le Garaže

17,99 kupón.

Stanislav Trnik

Zdravim, na vymenu letnych zliatinovych za zimne plechove mi staci kupon 9,99 na vymenu letne za zimne (plechove disky)?

Le Garaže

Áno.

Róbert Kantorák

Automatické dopĺňanie textu z toho urobilo komédiu. Jedná sa samozrejme o MOBILETRON

Le Garaže

Pravdepodobne nie, tento senzor nemame v databaze našej čítačky.

Róbert Kantorák

Dobrý deň. V náväznosti na predchádzajúcu konverzáciu Vám posielam názov výrobcu a typ snímača TPMS: MOBILE TRÓN TX – P002

Le Garaže

Lepšie povedané, túto značku sme ešte neskúšali, dočítal som sa o nej, že je kompatibilná s vačšinou čítačiek, ale prakticky to neviem potvrdiť.

Ing Severín Sobolčík

Čo stojí prezutie letných na zimné s výmenou pneumatík a nasl.vyvazenie.

Le Garaže

Dobrý, Vašej požiadavke zodpovedá kupon za 17,99,

Róbert Kantorák

Nikde som nenašiel, či inštalujete a zapisujete do palubného počítača snímače TPMS, poprípade cenu za uvedené činnosti

Le Garaže

Dobrý. Montáž snímačov stojí 3eur/ks a klonovanie so zápisom do riadiacej jednotky 20 eur. Vieme pracovať s viacerými druhmi snímačov. Pre upresnenie či to vieme, potrebujeme vedieť typ snímača.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore