Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v horskom prostredí pod Martinskými hoľami v novom penzióne Ferrata***

4,7 / 5 Wellness Penzión Ferrata Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Tomáš Šuška

Pekny den prajem ako to mate z volným termínmi od 1.11–4.11?Vdaka za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Tomáš,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na Vami vybraný termín sa môžete informovať priamo v penzióne na tel. čísle 908 700 888, alebo e-mailom na recepcia@penzionferrata.sk.

Prajem Vám krásny deň.

Miki Ďurec

Dobrý deň máte voľné ubytovanie v termíne 26.10 až 28.10.2018.
Ďakujem za odpoveď.

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň,
v tomto termíne máme plne obsadený penzión.
S pozdravom,
Petrovič

Ivana

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či v termíne od 09. 11. – 11.11 máte voľnú izbu pre 2 dospelé osoby (2 noci)?

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň, v tomto termíne máme obsadené dvojlôžkové izby.
S pozdravom Bandová

Eva Dobrotková

Dobrý deň.Máme zakúpený apártment deluxe pre 4 osoby na výkendový pobyt, deti majú 14 a 16, mali by mať vstup tiež s nami na 2× 2,5 hodiny na velness?V ponuke pre 4 osoby bol vstup 2× 2,5 hod pre 4 osoby, avšak pre deti uvádzate vstup len na 2hodiny?Ďakujem.
Eva Dobrotková.

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň, pre deti máme vyhradené hodiny do wellnessu, od 15:00 do 17:00. Rezerváciu do wellnessu s deťmi
je potrebné nahlásiť vopred. S pozdravom Bandová

Zuzana Kollárová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte niečo voľné v termíne 29.10.-4.11.2018 na tri dni pre 4-člennú rodinu? Ďakujem

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň, v tomto termíne máme už obsadený penzión. S pozdravom
Bandová

Zuzana McDermott Zovincova

Dobry den chcela by som kupit od 1.11 do 3.11 pre 3 dospelych a 1 dieta (6rokov) chceli by sme polpenziu…ale pri objednavke sa neviem dostat k vyberu terminov.

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň,
na Váš termín máme plne obsadený penzión.
S pozdravom Petrovič

Katarína Rybárová

Dobrý deň, chcela by som zakúpiť tento pobyt ako darček? je možné ho využiť aj po novom roku – niekedy na jar (marec,apríl,máj)?
 Katka

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň,
platí do 16.12.2018 na nový rok sa bude robiť nová ponuka.
S pozdravom Petrovič

barbora kačíreková

Dobrý večer,

Chcela bz som sa spýtať na termín od 29.10 do 31.10 či máte voľnú izbu pre tri dospelé osoby.

Ďakujem

Barbora Kačíreková

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň,
bohužiaľ je plne obsadený penzión.
S pozdravom Petrovič

Elena Timkovq

Chcem kupit pobyt v penzione Ferrata pre dve osoby na dve noci v termine nedela 14. okt. – utorok 16. okt. , ale pri objednavke sa neviem dostat k vyberu terminov Vcera vecer som zadavala objednavku aj s terminom, ale nedokoncila som ju, teda nezaplatila. Dnes sa mi hned ponuka platba, ale nevidim ziadne potvrdenie terminu, Dakujem za pomoc, vysvetlenie.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Elena,

ďakujeme za Váš záujem o naše ponuky. Prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, prípadne e-mailom na podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

Juraj

Dobrý deň,je možné prísť s bicyklom?Máte nejaké odkladné priestory?
Ďakujem

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň, dá sa u nás odložiť bicykel.

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň,
áno dá sa u nás odložiť bicykel.
S pozdravom
Bandová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore