Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v centre kúpeľného mesta v obľúbenom penzióne DIANA*** s polpenziou, wellness a masážou

4,2 / 5 Penzión Diana *** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ján F.

Je možné zakúpiť pobyt pre neplnoleté (16 r) osoby

Penzión Diana ***

Ano samozrejme, deti od 12 rokov platia ako dospelé osoby.

Jana Porubská

Dobrý deň, máte voľnú dvojlôžkovú izbu – termín 1.3.-3.3.2019 za 139 €?
Ďakujem

Penzión Diana ***

dobrý deň prajem, nech sa páči , máme

Libuša Fábryová

Dobrý večer chcela by som sa spýtať na termín. 27. 28. 29. /2. 2019. V prípade záujmu by sme boli 3 osoby. Pokiaľ by ste nemali termín ktorý som Vám poslala voľný prosím o náhradný. Ďakujem Fábryová

Penzión Diana ***

Dobrý deň pani Fábryová, neh sa páči, máme voľné izby. Stačí Vám jeden poukaz a za tretiu osobu doplatíte u nás na recepcii.

Christo Kovačev

Dobrý deň, uvažujeme s manželkou o objednanie si u Vás Wellness pobyt v 2-lôžkovej izbe na 3 noci/4 dní s polpenziou v období najneskôr do 30.6.2019. V tejto súvislosti by nás zaujímalo v ktorý deň v týždni a do koľkej hodiny je nutný nástup na pobyt a tiež aká je teplota vody vo vnútornom (sedacom) bazéne ak taký je ?
Za Vašu odpoveď vopred ďakujem ! S pozdravom : Christo Kovačev

Penzión Diana ***

Dobrý deň prajem, nástup je možný každý deň v týždni vždy po 14.00 hod. Teplota vody v bazéne je 30–31oC a vo vírivke je 38oC . Vírivka aj bazén sú vonkajšie a v prevádzke celý rok . Wellness centrum je po rekonštrukcii a je novootvorené od 22.11.2018
Tešíme sa na Vašu návštevu

Andrea Dadanova

Dobry vecer mala by som zaujem o ten dvojdnovy last minute pobyt od 27–29.12. v popise pisete ze mate oddelene izby je mozme mat aj manzelsku postel? a to najdolezitejsie mate este volnu kapacitu? dakujem pekne

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Andrea
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Ospravedlňujeme sa, že odpovedáme neskôr. Ak máte záujem o pobyt a izbu s manželskou posteľou je potrebné kontaktovať hotel a informovať sa. Pripájam aj kontakt na hotel: tel. č.: +421 33 7744200 alebo +421 33 7743013, prípadne e-mailom: info@diana.sk.

Pekný deň, Vám prajem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore