Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Topánok nie je nikdy dosť: 20% zľava do on-line obchodu Deichmann, doprava zdarma

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Mária H.

Dobrý deň, nechce mi uplatnit zľavu, píše mi , že neplatný kód,

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mária,

kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk, kde Vám radi pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

Monika

Dobry den ,pred nedavnom som.si kupila kupon ,aj.mi prislo cislo kodu len.som.ho.vymazala ,da sa poslat druhy dakujem

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Dobrý den, Moniko,
přehled Vámi zakoupených voucherů naleznete přímo zde na www.zlavomat.sk po přihlášení do Vašeho účtu – v přehledu „Mé nákupy“.
Přeje Vám pohodlné nakupování.
S pozdravem a přáním pěkného dne Váš Deichmann tým

Kveta

Dobry den, plati kupon i pro deichmann.cz, tzn. doruceni v ramci CR?

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Dobrý den, Květo,

děkujeme za Váš dotaz.

V případě, že máte zájem objednat zboží v českém e-shopu s doručením v rámci ČR, doporučujeme Vám zakoupit slevový kupón platný pro český internetový obchod, který můžete zakoupit prostřednictvím českých internetových stránek Slevomatu.

Věříme, že se Vám kupon podaří zakoupit a následně uplatnit.

S pozdravem a přáním pěkného dne Váš Deichmann tým

Dana Št

Dobrý večer… Objednala som si a kúpila kód na zľavu… Aj prišiel… Ale píše ze nie je možné ho uplatnit… Nechce mi odpočítať zľavu… Keď som skúšala viackrát napísalo ze to nie je možné aby som neklikala… To akože co? Tak ja zaplatím za kód a obchod mi zlavu nedá? Prosím o opravu…

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Dobrý den, Dano,

děkujeme za Váš dotaz. Abychom mohli celou záležitost prověřit, kontaktujte nás prosím na e-mailu service-sk@deichmann.com s uvedením artiklového čísla, které máte zájem objednat.

Předem Vám děkujeme za spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne Váš Deichmann tým

Maca

Dobry vecer,objednala a zaplatila som u vas kod na 20%-nu zlavu a tiez mi este na mail nic neprislo. Pozerala som aj spam,schranku mam volnu.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, prípadne e-mailom na podpora@zlavomat.sk, kde Vám radi pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

jana

Dobrý deň, dnes ráno som si u Vás kúpila voucher na 20% zľavu na nákup v Deichmane a ešte som nedostala žiadny kupón. Mám ho čakat na uvedený email?
Dakujem

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Dobrý den, Jano,

děkujeme za Váš dotaz. Slevové kupóny jsou automaticky generovány a rozesílány systémem. Doporučujeme Vám proto zkontrolovat složku „Spamy/Reklama“, příp. ověřit, zdali nemáte plnou e-mailovou schránku. Pokud zde e-mail s kódem nenajdete, kontaktujte nás prosím na service-sk@deichmann.com a my necháme tuto záležitost prověřit u našich kolegů z internetového obchodu.

S přátelským pozdravem
Váš Deichmann tým

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore