Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Originálne tričko od FaxCOPY

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Deti
Storno podmienky
nika

dobrý deň,
voucher mám už zakúpeny. Keď som si však išla robiť objednávku v eshope, navýšila sa mi po zadaní voucheru objednávka o 4,95€. Obrázok mám vo formáte A4, prečo mi teda je učtovaná dalšia suma? Ako sa tomuto ďalšiemu poplatku mám vyhnúť? alebo čo urobiť.

dakujem

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, ak máte problém s vytvorením konkrétnej objednávky, prosím kontaktujte nás telefonicky 0850 11 15 16, prípadne na on-line chate na www.faxcopy.sk, kde vám kolegovia presne poradia, ako postupovať.

Nikola Sadloňová

Dobrý deň prajem,
voucher už mám kupené – chcela by som sa ale opýtať, či je nejaká šanca, že sa doskladní dámske tričko veľkosť M.
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, uvedená veľkosť by mala byť k dispozícii koncom budúceho týždňa. Žiaľ dodávateľ má neočakávaný výpadok. Ideálne, ak si dostupnosť preveríte priamo na on-line chate faxcopy.sk. Pekný deň prajem.

Nika

Dobrý deň, je možné vytlačiť aj text na tričko? ked bude zhotovený a zaslaný ako obrázok?
Ďakujem

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, áno samozrejme, na tričko si môžete nechať potlačiť akýkoľvek motív – obrázok, text, prípadne ich kombináciu.

Martina Comorková Gyurgyonovicsová

Dobry den, ponuka zahrna jeden obrazok, ci je mozne viac mensich, aj na hrudi a chrbte napriklad? Dakujem :-)

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň ponuka zahŕňa jedno nažehlenie do veľkosti 20×30 cm – každé ďalšie nažehlenie a každý ďalší cm2 navyše je spoplatnený.

Peter

Dobry den, cast obrazka (png) je definovana ako transparentna, bude na tricko vytlacena ako priehladna, teda bude viditelna farba tricka tak ako na ukazkach v ponuke?

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, áno, bude viditeľná farba trička.

Silvia Khúlová

Dobrý deň,
vo veľkostnej tabuľke pod popisom ponuky je zverejnená aj veľkosť XXXL.
Je možné objednať si aj túto pánsku veľkosť? Ďakujem za skorú odpoveď.

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, uvedenú veľkosť zatiaľ nemáme v bežnej ponuke, ale je možné ju zabezpečiť na objednávku. Pri vytváraní objednávky prosím uveďte vašu požiadavku do poznámky.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore