Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zážitkový pobyt pre dvoch v 4* hoteli v Prahe

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Absolutum Wellness Hotel Praha - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lukáč

mam u vas rezervovaný pobyt avšak neviem nájsť v emaily voucher. stači keď uvediem kod voucheru ústne. mam tento kod v emailovej komunikacii s vašou recepciou.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, prípadne e-mailom na podpora@zlavomat.sk, kde Vám radi pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

Nina

aky je telefonicky kontakt ??

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Nina
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Hotel komunikuje iba cez email: booking@absolutumhotel.cz

Pekný deň, Vám prajem

Martin

Dobrý večer, prosím Vás dá sa nejak dopredu objednať izba Junior alebo to až na mieste?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Martin
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Pre bližšie info čo sa týka izieb je potrebne kontaktovať hotel. Pripájam aj kontakt na hotel: booking@absolutumhotel.cz.

Pekný deň, Vám prajem.

Katarina

Dobrý večer. Je možné využiť voucher aj cez víkend tzn. Piatok, sobota? Rezerváciu zistím telefonicky alebo sa dá aj zároveň s platbou objednať termín?
Ďakujem
Katarina

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Katarína
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Na našej stránke si viete kúpiť pobyt na termín ale aj bez termínu – (v tomto prípade je potom potrebné kontaktovať hotel a rezervovať si termín)

Pekný deň, Vám prajem.

lenka

dobry chcela by som sa opytat ako zistim obsadenost hotelu,nejake čislo telefonu,nap.od 2.1 do 6.1 niečo je ešte volne???Dakujem!!!!

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lenka
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Pri každej ponuke na našej stránke je aj kontakt buď mailový alebo telefonický. Pripájam emailový kontakt na tento hotel: booking@absolutumhotel.cz.

Pekný deň, Vám prajem.

Vlasta Peltznerová

Zapáčila sa mi táto ponuka,vykonala som platbu,ihned(28­.11.)Doteraz ste mi neposlali voucher,aby som mohla urobiť rezervaciu.Ako ďalej?Vlasta

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Vlasta

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

V prípade nedoručenia voucheru nás prosím kontaktujte na tel. č. +421 232 117 3­21 alebo emailom: podpora@zlavomat.sk

Pekný deň, Vám prajem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore