Ponuku Streľba z rôznych zbraní na krytej strelnici môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Streľba z rôznych zbraní na krytej strelnici

4,8 / 5 T&T strelnica Bratislava - Dúbravka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Linda

Dobrý deň prajem,
poprosím o informáciu – mala by som záujem o „Balíček – Streľba zo zbrane – Škorpion (kaliber 7,65 Br.) + Škorpion EVO3 (kaliber 9mm) + Samopal Bark 9 (kaliber 9mm)“. Zo Škorpióna (kaliber 7,65 Br.) som už raz strieľala a bolo to super. Avšak neviem, či samopal Bark 9 už nebude na mňa ťažký. Dalo by sa to prosím prípadne zameniť, napr. za menšiu zbraň?
Ďakujem vopred za odpoveď.
Krásny deň.
S pozdravom
 Linda

T&T strelnica

Dobrý deň , ak vám bude ťažký tak sa dá zmeniť nie je s tým problém.

Slávka

Dobrý deň, prosím Vás, je možné prísť aj bez objednania? Ide len o obsadenosť (čo by mi nevadilo prehnať sa zbytočne, keby nebolo miesto) alebo je to nutné? Neviem totiž vopred, kedy budem mať náladu a odvahu. :D
Ďakujem.

T&T strelnica

Dobrý deň
nie je to úplne nutne je to len, aby ste zbytočne nečakali keď bude niekto pred vami a my aby sme vedeli koľko ludi príde v daný deň . Prísť samozrejme môžete aj bez objednania.

Barbs

Dobrý deň. Môže sa darčeková poukážka v hodnote 40€ využiť aj na vstupy s vlastnou zbraňou do strelnice? Priateľ má svoju zbraň a chodí strieľať, ale rada by som mu to akože ,,predplatila,, ako darček. ďakujem za odpoveď

T&T strelnica

Dobry den . Ano je aj takato moznost pokial vyuzije kupon na jedono strielanie, kde si do tej ceny moze dokupit tovar do hodnoty poukazu. ( naboje , terce ) . Samostatne len vstupi sa daju zakupit na predajni , kde su zahrnute aj volne vstupi.

Tímea

Dobrý deň,

chcela by som tento poukaz kúpiť môjmu priateľovi, ktorý však nie je Slovák a hovorí po anglicky. Bolo by to aj tak možné? Kludne mu budem všetko prekladať.

Ďakujem

T&T strelnica

Dobrý deň
Áno, je to možne.
S pozdravom
Strelnica

Jozef Gotzmann

Dobrý deň.
Moja aktívna dcéra mi na meniny chce darovať zľavový kupón na streľbu na vašej strelnici.Pretože som už raz bol na nejakej strelnici,mám na vás tieto otázky:

  1. Nemám strelecké oprávnenie a vtedy sa musí zaplatiť odborný dohľad.Je už zahrnutý v cene poukazu?
  2. Chcem aby pri streľbe bola aj táto moja dcéra,nech vidí ,čo mi kúpila a akú mám z toho radosť.Môže byť pri mne pri streľbe na stave?
  3. Môže si aj ona vystreliť v rámci pridelených mojich nábojov?
Keby boli odpovede priaznivé,už teraz sa teším na Jozefa na streľbu u vás.
S pozdravom Jozef G.
T&T strelnica

Dobrý deň všetky ochranné pomôcky aj inštruktor je už zahrnutý v cene . Nedopláca sa už za nič len strieľate . Môžete si niekoho priviesť kto bude s vami a môže Vám zhotoviť aj záznam na mobil. Počet nábojov v poukaze si môžete rozdeliť aj viacerý. s pozdravom strelnica

Marcela

Ahojky, máme záujem o návštevu strelnice s našim šestnástročným synom( v máji bude mať 17). Bolo by to možné v doprovode jedného alebo oboch rodičov?

T&T strelnica

Dobrý deň
Nie je to možné – máme povolené od polície až od 18 rokov.
S pozdravom Strelnica

Michaela

Zdravim, chcela by som sa spýtať či poukaz by sa dal aj vrátiť. Keby sa darček nepáčil. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Michaela
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

V takomto prípade nám napíšte na podpora@zlavomat.sk a my, Vám radi pomôžeme.

Pekný deň, Vám prajem.

T&T strelnica

Dobrý deň, áno poukaz sa dá vrátiť.
S pozdravom strelnica

Alžbetka Adamčíková

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať pre koľko osôb je určený jeden poukaz a ako je to počítanie ci na náboje alebo hodiny ďakujem

T&T strelnica

Dobrý deň . Poukaz sa dá aj rozdeliť, ale je to na dohode zákazníka z čoho a koľko vystrelí. V poukaze je daný počet nábojov, čas je až do ich vystrielania . S pozdravom strelnica

Zuzana

Prosím Vás ak si kúpim tu darčekovu poukážku v hodnote 40€ môžem si obdarovaný vybrať z akých zbrani bude strielať? Keďže netuším, ktoré zbrane sú pre neho zaujímavé? Dakujem

T&T strelnica

Dobrý deň . V hodnote poukážky si môže vybrať balík aký bude chcieť . Balíky môže vybrať do hodnoty poukazu alebo si priplatiť ak hodnota balíkov je vyššia . s pozdravom strelnica

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore