Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zažite kúzlo slovenského provensálska v Kalvín Restaurant & Pension***

4,6 / 5 Kalvín Restaurant & Pension*** Ponitrie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Sara

Dobry večer, chcela by som sa spytat planujem kupit voucher na 3dni v izbe provance s 3lozkami. Mame 1,5 rocne dieta a neviem ci som to niekde prehliadla ze ci budeme za dieta doplacat alebo nie ak by sme vyuzili aj 3. Postel.

Kalvín Restaurant & Pension***

Dobrý deň pani Sara, ubytovanie pre dieťa do 2 rokov je bezplatné. Môže spať aj na 3 posteli. Pre viac informácií sa neváhajte na nás obrátiť telefonicky alebo mailom na rezervacie@penzionkalvin.sk

S pozdravom
Kožík, Kalvín Restaurant & Pension

Mária Križánková

Dobrý večer chcela by som sa opýtať: keby sme si objednali izbu s manželskou postelou a polopenziu na 3dni-2noci a druhú izbu postele oddelene a s toho 1dospelá osoba a 1dieťa 9 rokov.Koľko by stála druhá izba na 3dni-2noci a polopenzia. Ďakujem Mária

Kalvín Restaurant & Pension***

Dobrý deň pani Mária, ďakujeme za oslovenie a záujem. Balíčky sú definované na 2 osoby a nezohľadňuje sa v nich vek osôb. Cena by bola v tomto prípade rovnaká. Automaticky pripadajú na obe osoby aj z druhej izby všetky položky z balíka vrátane vstupu do Thermal Park Nitrava.

V tomto prípade by to bolo 228 EUR pre všetkých.

S pozdravom Kožík, Kalvín Restaurant & Pension

Agnesa

Dobrý deň.chcela by som sa informovať či pobyt s polpenziou môžme využiť aj cez vìkendy.ďakujem

Kalvín Restaurant & Pension***

Dobrý deň pani Agnesa, pobyt je možné využiť aj počas víkendov.
S pozdravom
Kožík, Kalvín Restaurant & Pension

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore