Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Fantastická večera a wellness pre 2 osoby

4,7 / 5 Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor - reštaurácia a wellness (2 pobočky) Vígľaš  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Michal Čeman

je pri velnese aj večeri aj ubytovanie

Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor - reštaurácia a wellness

Dobrý večer prajem. Pokiaľ máte nejaké otázky, prosím kontaktujte našu recepciu 045 5244 600 alebo recepcia@mdvor.sk S úctou Švoňavová Ivana

Jana

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či je wellness počas tých 3 hodín sprístupnená aj pre verejnosť.
Ďakujem za odpoveď.

Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor - reštaurácia a wellness

Samozrejme. V prípade záujmu sa môžete objednať na telefónnom čísle 045 5244 600 alebo recepcia@mdvor.sk
S úctou Švoňavová Ivana

Karo

Dobrý deň, kúpila som váš poukaz ale cez IBAN ho neviem uhradiť lebo je neplatny( má viac čísel).

Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor - reštaurácia a wellness

Platba sa uhrádza zľavomatu , preto je potrebné kontaktovať zľavomat telefonicky alebo emailom. S úctou Švoňavová Ivana

Rút Madáčová

Dobrý deň, chcela by som sa uistiť do kedy platí Voucher. Keďže v hlavičke je napísane že platí počas celého týždňa. Ale nižšie je uvedené že je možné ho uplatniť do 30.4.2019

Za rýchlu odpoved ďakujem

Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor - reštaurácia a wellness

Dobrý deň prajem. Woucher je možné využiť do 30.4.2019 ale je potrebné sa objednať na telefónnom čísle 045 52 44 600. S úctou Švoňavová Ivana

Lucia Vaculciakova

Zaujima ma kolko sa caka na voucher ked uz som vyplatila a preslo 9 dni?!

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lucia
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Voucher, Vám pravdepodobne hodilo do priečinku SPAM alebo REKLAMY, prosím skontrolujte si to. Ak by ste mali problém s dohľadaním voucheru, tak nás kontaktujte na podpora@zlavomat.sk alebo na tel.č. +421 232 117 321 a my, Vám s radosťou pomôžeme.

Pekný deň, Vám prajem.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore