Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rozprávkový pobyt v zrekonštruovanom barokovom kaštieli v slávnej dedinke Čičmany s 20% zľavou na skipasy

4,5 / 5 Kaštieľ Čičmany Stredné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Martina

Dobrý deň prajem, chceme si zakúpiť pobyt vo Vašom kaštieli na termín 15.2.2019 – 17.2.2019, bude možné sa ubytovať v izbe s 2 prístelkami? Chceme totiž cestovať s 2 dvoma deťmi (obe majú 6 rokov). Ďakujem za odpoveď. Martina

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Martina
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Pri tejto ponuke si viete pobyt zakúpiť s termínom alebo bez termínu. Čo sa týka príplatkov za dieťa odporúčam kontaktovať hotel a informovať sa. Pripájam aj kontakt na hotel: tel. čísle +421 917 997 2­29 alebo e-mailom na info@kastielcicmany.sk

Pekný deň, Vám prajem.

Lenka

Dobrý deň mala by som záujem o pobyt cez zlavomat cez jarné prázdniny od 2.3. Do 9.3. Na 2 až 3 noci pre 4osoby mate ešte niečo voľné v tomto období. Ďakujem za info

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lenka
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.

Pri tejto ponuke si viete zakúpiť voucher pre 2os. teda ak chcete ísť 4 dospelé osoby je potrebné si voucher zakúpiť 2×. Voucher si viete zakúpiť na termín alebo bez termínu. Pre overenie dostupnosti na, Vami zvolený dátum je potrebné kontaktovať hotel a overiť si to. Pripájam aj kontakt: tel. čísle +421 917 997 2­29 alebo e-mailom na info@kastielcicmany.sk,

Pekný deň, Vám prajem.

Renata Lakiova

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadne kúpy kupónov.., Chcela by som kúpiť tri kupony bez termínu, k vianociam pre moje dospelé deti. /3 manž.páry / ,, Zima + jar 2019 pobyt cez týždeň … ( od 6.1.2019-do 15.02.2019 a 10.03.-28.06.2019 ) v hodnote 1kupóń=135€ /2 osoby. " Jedná sa mi o to či je možné tieto kupóny využiť až do 28.06.2019? bez rezervácie ? Nakoľko neviem kedy by im vyhovalo termín pobytu.
Za skorú odpoveď veľmi pekne ďakujem…
S pozdravom Lakiová

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Renata,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. V prípade, ak si zakúpite voucher bez termínu, je možné ho využiť kedykoľvek, na základe voľných kapacít, do 28.6.2019.
Termín je potrebné si potom rezervovať priamo v hoteli, na tel. č. +421 917 997 229, alebo e-mailom na info@kastielcicmany.sk .

Prajem, Vám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore