Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Exkluzívna, luxusne vybavená súkromná rezidencia pre páry ale aj rodiny s privátnym wellness na Liptove

5,0 / 5 Horvát Family Residence Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Eliska

Dobry den,

rada by som sa spytala, ci pri objednani pre 2osoby poplatok 10€/osoba navyse plati len pre deti. Kapacita apartmanu je 4osoby – mozu to byt aj dospeli?

Dakujem.

Horvát Family Residence

Ano,poplatok plati len deti🙂

Nika

Dobrý večer. Chcela by som sa opýtať, máte napísané, že je možné ponuku využiť do 30.4.2019. Chcela som si zvoliť termín 18–19–20.1.2019. Na výber bolo až od marca. Od januára už máte všetko rezervované? Ďakujem za odpoveď.

Horvát Family Residence

Ano, volne su uz len marcove a aprilove terminy.

Stanislava Chlebová

Dobrý deň až by som si chcela objednať všetky tri apartmány pre 12 osôb môžme si priniesť malého psíka?

Horvát Family Residence

Prepacte,no u nas v rezidencii nie su domaci milacikovia povoleni.

Nika

Dobry den, chcem sa opytat v pripade objednania je jeden z apartmanov len pre nas? A ci sa nachadza v niektorom apartmane aj nejaky bazen alebo iba virivky, a ci pri xboxe su aj hry nejake. Dakujem za odpoved.

Horvát Family Residence

Pri zakupeni voecheru pre dve osoby ste ubytovani v jednom apartmane,no ste v rezidencii sami.V objekte je wellness,kde je infra/finska sauna,virivka­.Najblizsi bazen mozete navstivit v Kupeloch Lucky,cca 10 min peso od nasej rezidencie.Okrem Xboxu (obsahuje desiatky hier)su v herni elektronicke sipky,mutifunkcny herny stol(stolovy futbal,air hokej,gulecnik) a spolocenske hry.🙂

Barbora Nagyová

Dobrý deň,

rada by som sa opýtala, či v prípade zakúpenia voucheru pre 2 osoby bude welness privátne len pre nás alebo aj pre dalších ubytovaných vo vašej rezidencii.

Ďakujem

Barbora Nagyová

Horvát Family Residence

Dobry den,pokial si zakupite pobyt pre dvoch,automaticky mate celu rezidenciu len pre seba vratane wellnessu🙂

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore