Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relax v historickom centre Košíc s možnosťou masáže v penzióne Hradbová

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Penzión Hradbová Košice a okolie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Beáta Borková

Dobrý deň mala by som záujem o ubytovanie vo vašom penzione, ale potrebovala by som zistiť cenu pre štvorčlennú rodinu kde sa jedná o dvoch dospelých a jedno 12 ročné dieťa a jedno 17 ročné dieťa v období od 26. 4. do 28. 4., prípadne či ešte máte voľné v danom období, ďakujem

Penzión Hradbová

Dobrý deň,
je to možné, ak si zakúpite 2 balíčky, pretože prístelka pre dieťa je iba do 15,99 rokov. Teda druhý syn sa berie ako dospelá osoba.
S pozdravom recepcia Penzión Hradbová

Silvester Mikle

Dobrý deň ! Mám záujem o pobyt vo Vašom penzióne . Zaujímalo by ma , či môžem platbu realizovať priamo z účtu cez platobný príkaz a ako , pretože vo Vašej ponuke inej možnosti niet. Ďakujem .

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Bankovým prevodom je možné uhradiť iba voucher bez termínu, kde je potom potrebné si rezerváciu pobytu dokončiť priamo u prevádzkovateľa na tel. čísle +421 557 290 666 / +421 918 698 502, alebo prostredníctvom e-mailu recepcia@penzionhradbova.sk.
Voucher zakúpený na konkrétny termín je možné uhradiť iba platbou kartou online.

Prajem Vám krásny deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore