Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pedikúra podľa vlastného výberu aj s masážou chodidiel

4,9 / 5 Katy Nails Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Vladimíra

Dobrý deň, zaujímalo by ma ci zavádzať aj špony, konkrétne pre 8 ročne dieťa a ak áno aká je cena? Ďakujem!

Katy Nails

dobry vecer, cena jednej spony je 16€ su to spony combiped a podostripe. Ale pri takychto pripadoch, je lepsie najprv vidiet problematiku nechta. Mozno staci aj jednoduchsia metoda a to tamponada. Cenova lacnejsia varianta, pre zarastajuci nechet.

anna kusnirova

Pekný večer chcem sa opýtať či robíte pedikúru aj doma mám manžela po mozgovej príhode a je ležiaci a je mu potrebné ošetriť nechty.Dakujem

Katy Nails

Dobry vecer,
No zatial som to nerobila nakolko by tam cena bola ina.
Zalezi to aj od faktorov aky je jeho zdravotny stav, je cukrovar, alebo ma cievne problemy?
Po dalsie mobilna pedikura vychadza od 30€ vyssie , cize nie kazdy je ochotny to zaplatit. Urcite to nebude tvrat hodinu ako v salone.
Ak chcete kludne mi zavolajte a mohli by sme si to prediskuovat, aby ste vedeli bizsie informacie.
Dakujem zatial za vasu otazku

Jakub

Dobry den,
robite pedikuru aj pre muzov?

Vopred dakujem za odpoved.

Katy Nails

Dobry den,
Ospravedlnujem sa za neskoru odpoved.
Ano robim pedikuru aj pre panov

Simona

Dobrý deň, je vhodný prvý variant pre tehotnú? Nie sú tam uvedené kontraindikácie. Ďakujem.

Katy Nails

Pre tehotnu je vhodna akakolvek pedikura, skor treba spomenut tehotenstvo len kvoli masazi. Masazne ukony mozu vyvolat porod, takze toto treba pedikerke spomenut. Inac sa pedikura nijako nedotyka tehotenstva 😁

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore