Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Kompletné kadernícke služby – BODY ZONE

4,8 / 5 BODY ZONE- kaderníctvo Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Monika Seňová

Dobry den. Chcela by som kupit pre svoju mamu profesionalnu upravu vlasov. Je to klasicka dochodkyna s kratkym ucesom a pravidelnym farbenim vlasov do fialovych odtienov. Bola by som rada, ak by sa vam podarila zmena😉…podla mojho nazoru by potrebovala ovela svetlejsiu farbu vlasov, pripadne aspon melir, kym si na seba nezvykne. Poradte, prosim, ktory variant mam zaplatit. O par dni ma narodeniny, takze by som to nechcela zmeskat. Vopred dakujem za odpoved. Prijemny den. Monika

BODY ZONE - kaderníctvo

Dobrý deň no ak budeme len melír robiť tak melír ak farbenie tak farbenie na krátke vlasy", neviem na co sa mi ju podarí presvedčiť, každopádne ak je tam fialová farba a budeme meniť farbu treba to trosku stiahnuť a potom dat zvolený odtieň

Ludmila Banasova

Dobry den
Rada by som si dala upravit a zafatbit vlasy vo vasom salone
Ked si zakupim vasu sluzbu z int.t.j.ombre a strih a rada by som vyuzila len klasicke farbenie vlasov po plecie za 15.90euro dalo by sa to?
dakujem za odpoved.L.B.

BODY ZONE - kaderníctvo

Dobrý deň, áno da sa to využiť aj pre farbenie vlasov, ten kupón melír, ombre..... Teším sa na vašu návštevu

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore