Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vyznanie s uškom: plecháčiky so zamilovanými aj vtipnými motívmi

4,6 / 5 ahome.cz

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Pali Palik Ružička

Dobry den ako prosim postupovat, ked prisiel obity a poskodeny hrncek?

ahome.cz

Dobrý den, v tom případě nám prosím pošlete foto rozbitého plecháčku a číslo objednávky na info@ahome.cz a my Vám pošleme nový. Děkujeme

Maroš

Dobry deň, tovar mi prišiel poškodeny. Ma poškodeny smalt, a vyčnelky na hrane. Ako mam ďalej postupovať?

ahome.cz

Dobrý den, tato nepříjemnost nás mrzí. Pošlete nám prosím foto poškozeného plecháčku a číslo objednávky do mailu a my Vám pošleme nový. Přeji Vám pěkný den

Oliver

Dobrý deň, chcem sa opýtať či mi hrnček stihne prísť do Valentína. Na Zásielkovňu. Ďakujem

ahome.cz

Dobrý den,
ano. Pokud zaplatíte objednávku do neděle tak stíháme.

Lenka Hladekova

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa dá dať aj iný verš. Ďakujem :-)

ahome.cz

Dobrý den, bohužel plecháčky v rámci slevové nabídky neupravujeme :(

Petra

Dobry den, je moznost dostat hrnceky do 14.2. ak ich objednam dnes a budem platit kartou online? Dakujem

ahome.cz

Dobrý den, určitě. Do konce týdne stále stíháme.

Petra

Dobrý deň, je hrnček vhodný aj na indukciu? Do umývačky asi nie však? Ďakujem

ahome.cz

Dobrý den, na indukci nedoporučujeme. Do myčky může jít, ale ruční mytí je vhodnější aby hrneček vydržel déle hezčí.

Soňa Kolenčíková

Dobrý deň. Z čoho je hrnček vyrobený? Z akého materiálu?

ahome.cz

Dobrý den, hrnečky jsou ze smaltovaného kovu.

Pavol

Dobrý deň,
tovar mi prišiel poškodený a s odtrhnutým uškom ako mám postupovať ?..dakujem

ahome.cz

Dobrý den, omlouváme se za nepříjemnost. Pošlete nám prosím foto a číslo objednávky na mail info@ahome.cz a pošleme Vám nový.

Sabina

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či sa dá platiť aj v hotovosti kuriérovi..ďakujem

ahome.cz

Dobrý den, objednávku je nutné zaplatit rovnou Zlavomatu. Až na místě platit nelze.

Andrea

aké je prosím poštovné, ak chcem objednať plecháčik s motívom? Ďakujem. Andrea

ahome.cz

Dobrý den, poštovné za Zásilkovnu je 3,9EUR, Kurýr a Slovenská pošta 4,9 EUR. Na jedno poštovné je neomezeně plecháčků.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore