Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dokonalý exotický zážitkový pobyt pod Tatrami pre celú rodinu vo Wild Park Rezorte

4,9 / 5 Wild Park Resort Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jakub

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či máte voľnú dvojlôžkovú izbu od 3 do 5. mája, a ako to je u Vás s večerami, čítal som, že sa jedlo dá objednať z okolitých reštaurácií, vy priamo v zariadení nevaríte? Ďakujem za odpoveď :)

Wild Park Resort

Dobrý deň, ešte jednu dvojlôžkovú izbu v tomto termíne voľnú máme. Áno správne, v rezorte sa nevarí, podávajú sa iba raňajky. Na večeru je možné si zájsť, prípadne si jedlo objednať.

Lucinka Junasová

Dakujem velmi pekne takze mozem kupit a objednat si termin od 10.6dakujem

Wild Park Resort

Dobrý deň, áno kľudne.

Lucinka Junasová

Dobry den pre dve osoby na 10.6cely tyzden by sa dal dakujem

Wild Park Resort

Dobrý deň, áno, zatiaľ v tomto termíne máme voľnú izbu.

Lucinka Junasová

Dobry vecer keby som to chcela na Jun ten po 10.6"a cely tyzden dve osoby dalo by sa dakujem

Wild Park Resort

Dobrý deň, áno, zatiaľ v tomto termíne máme voľnú izbu.

Alena

Dobrý deň, sme 4 osoby, deti 3 a 4 roky. Je možné si zakúpiť voucher pre 3 osoby? Dakujem

Wild Park Resort

Dobrý deň,
v prípade, že jedno z detí bude s Vami na lôžku prípadne v detskej postieľke áno.

Simona

Pekný deň, viete mi prosím vás napísať ako sa k vam dostaneme z Košíc. Vlak Košice-poprad? A potom dalej? Dakujem

Wild Park Resort

Dobrý deň, pokiaľ prídete vlakom do Popradu, následne je potrebné ísť na osobný vlak alebo autobus do Veľkej Lomnice – zastávka sa volá Studený potok. Zo studeného potoka je to peši do Rezortu cca 20 min.

Kovacsova

Dobry den. Mala by som zaujem o zakupenie voucheru v termine od 1.4–5.4. alebo od 8.4–12.4. Sme 2 dospely a dve deti (4 roky, 4 mesiace). Chcem sa opytat, je mozne si doplatit aj vecere? A mam si zakupit voucher pre 2 osoby a dcerka bude na pristielke a druha mladsia s nami v posteli alebo je potrebne zakupit voucher pre 3 osoby? Dakujem za info

Wild Park Resort

Dobrý deň, v rezorte sa nevarí. Podávajú sa iba raňajky. Máme však v obci viacero reštaurácií a taktiež donášky, ktoré je možné využiť.
Pokiaľ ste v takomto zložení, odporúčam zakúpiť voucher pre tri osoby. Staršie dieťa môže byť na prístelke a mladšiemu môžeme pripraviť postieľku, aby ste sa všetci pohodlne vyspali.

Veronika Ďurikova

Dobrý deň.Chcem sa informovať o termíne od 8.3do10.3pre tri osoby dospelích a jedného šestnásť ročného .Či máte voľné miesta.ďakujem

Wild Park Resort

Dobrý deň, pre 4 osoby Vám môžeme ponúknuť buď dve dvojlôžkové izby alebo apartmán. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na 0903 630 677

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore