Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Celodenné vstupy do AquaCity Poprad. Aj cez jarné prázdniny!

4,6 / 5 AQUAPARK AQUACITY Poprad  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Jozef

Dobrý deň ako mam stornovať Voucher. Ďakujem

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, voucher je možné vystornovať do 14 dní od jeho zakúpenia priamo cez internetový portál.

Martin

Dobry den, pisete v nadpise ze kupon plati aj cez jarne prazdniny, ale v ponuke je termin platnost období 11. 3. – 30. 6. 2019. Ako to prosim je? Radi by sme prisli 8.3.2019

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, záleží na tom aký voucher ste si zakúpili, v ponuke sú aj poukazy v termíne ktorý Vám vyhovuje. Stačí si len vybrať vhodnú alternatívu.

Natália

Dobry den, do kedy je mozne vyuzit zakupene vouchery, do akeho datumu maju platnost? Dakujem vopred za odpoved.

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň Natália, na každom poukaze máte napísaný presný dátum kedy si ho môžete u nás uplatniť.

Jano

Dobry den. Mame dieta 5r. Aky typ voucheru mam kupit? Kolko zan platim?

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den, ak Vase dieta nema este 120cm oplati sa Vam kupit vstupenku priamo na pokladni v cene 1 EUR. Ak uz Vase dieta ma nad 120cm je lepsie si zakupit voucher cez zlavovy portal.

S pozdravom,

Jarmila Balážová

Dobrý večer. Chcem sa opýtať, či nie je problém so vstupom s detským kočíkom? A taktiež, či je možné bábätku podať vlastné jedlo, ktoré by som potrebovala ohriať. Ďakujem :)

AQUAPARK AQUACITY

Dobry vecer,
vstup s detsky kocikom je povoleny, len pri presune cez jednotlive zony je potrebne poziadat personal o pomoc pri otvoreni turniketu. Co sa tyka vlastneho jedla pre dieta, nie je vobec problem si vyziadat v samoobsluznej restauracii, aby Vam ho prihriali.

Božena

Dobrý deň chcem sa opýtať dokedy budete táto ponuka platná na zakúpenie lístka.Dakujem

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, táto ponuka bude platná ešte približne týždeň.

Ľubka Stavná

Dobrý deň, pri voucheri na jarné prázdniny je potrebné ohlásiť sa dopredu ? Alebo stačí prísť s kodom v telefóne. Ďakujem za info

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, nie je potrebná žiadna rezervácia, stačí mať pri sebe, resp. v telefóne platný voucher.

Lubica Gavendova

Dobry den!Včera som si kupila dva vstupy a doposial mi neprisiel meil ,platila som cez matercard.Dakujem za odpoved!

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ľubica,

pokiaľ ešte stále nemáte svoj voucher, kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321.

Prajem Vám krásny deň.

Iva

Dobrý deň. Variant s obedom nebude v ponuke?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň, tentokrát variant s obedom neponúkame, je však možné si zakúpiť obedové menu vopred priamo u nás na pokladni.

Zella

Dobry den!
Mam zakupeny 2 listky, ale nemam voucher. Poslete mi na moj mail. Platba prebiehala online cez Mastercard.
Gizela Polyakova

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zella,

pokiaľ vouchery ešte stále nemáte, prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, kde Vám radi pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

Jaroslav Blaškovan

Sme JDS – seniori, potrebovali by sme vedieť,či by pre nás boli nejaké zľavy.
Ďakujem.

 Jaro

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,

zlavy poskytnute cez zlavovy portal platia aj pre seniorov. Staci ak si zakupite kupon a ten si uplatnite na kase.

S pozdravom,

Peter

Dobrý deň platia tieto vouchery aj teraz cez víkend? tj 23.03.2019

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň Peter, záleží aký voucher ste si zakúpili, na každom z nich je uvedený dátum kedy ho môžete využiť, prípadne obmedzenie kedy si ho uplatniť nedokážete.

Emília Šimčáková

Chcela by som stornovať zľavový lístok.Komu mám napísať.Dakujem.

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň Emília, stornovať voucher je možné priamo cez kontakt na stránke zlavomatu a to do 14 dní od zakúpenia poukazu.

Majka Papcunová

Dobrý deň, chcem sa opýtať.
Môžem voucher uplatniť aj v ten istý deň nákupu?

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň Majka, hneď po zaplatení príslušnej sumy obdržíte voucher a môžete ho okamžite využiť.

Janette Bartušová

Dobry den co je to ten voucher a kde ho ziskam

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,

voucher je vlastne poukaz, ktory obdrzite a nasledne na pokladni ho vymenite za vstupy do aquaparku.

marian dekany

Dobrý deň. Voucher musíme vytlačiť alebo stačí na recepcii ukázať mail od vás? Ďakujem

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,

staci ak budete mat cislo kuponu aj v mobile.

Ján Brunner

Dobrý deň, potreboval by som vrátiť 4× voucher, kam mám napísať ?

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,

v pripade, ze chcete vratit alebo stornovat kupony, je potrebne sa obratit priamo na zlavovvy portal.

S pozdravom,

Marcela

Dobrý den, do kdy bude nabídka ve slevomatu. Dekuji

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Marcela,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Predpokladaný termín trvania tejto akcie je do 20. 3. 2019. Tento termín Vám však nemôžeme garantovať, nakoľko sa akcia môže vypredať aj skôr.

Prajem Vám krásny deň.

Ivana

Dobrý večer chcela by som sa opýtať dokedy alebo či je nutné v dnešnej dobe ešte stále voucher tlačiť na papier.....alebo postačí kód v mobile,bolo by načase to zmeniť ak nie.Dakujem pekný deň

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,

samozrejme uplne staci ak budete mat kod v mobile.

S pozdravom,

Ирина Товченко

Dobrнy den , chceme navštíviť 9.03. 2019. Voucher na jarné prázdniny – AQUA BALÍK na 1 deň (PON-PIA) – bude platný?

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,
spominany balik je platny do 10/03/2019, takze sa tesime na Vasu navstevu.

S pozdravom,

PavelVitešník

Dobrý den,mohli bychom si objednat celodenný vstup AQUA PACKET pre 1osobu 4× na termín 21.5.2019? Děkuji za odpověď Vitešník

AQUAPARK AQUACITY

Dobry den,

vstupy nie je nutne si rezervovat. Staci ak si ich zakupite a nasledne vyuzijete v nasom zariadeni pred skoncenim platnosti poukazu.

Monika

Jarné prázdniny – Celodenný vstup AQUA PACKET pre 1 osobu (PON-PIA)
Platnosť do 10. 3. 2019 – tiež platí možnosť, zakúpiť si za cenu 13,20 EUR voucher aj pre deti vo veku 7 a 9 rokov, však?

AQUAPARK AQUACITY

dobry den,

poukazy platia aj pre deti, takze si ich mozte zakupit a nasledne vyuzit.
S pozdravom,

Monika

Dobrý deň
Mala by som záujem o Celodenný vstup AQUA PACKET pre 1 osobu (PON-NED)
Platnosť 11. 3. – 30. 6. 2019 za 11,90 EUR.
Sme dve dospelé osoby a dve deti vo veku 7 a 9 rokov. Môžem aj deťom zakúpiť voucher za cenu 11,90 EUR? Teda kúpiť 4 x voucher? Ďakujem.

AQUAPARK AQUACITY

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš záujem o naše služby, áno, určite si zakúpte zvýhodnený vstup aj pre deti. Tešíme sa na Vašu návštevu,

s pozdravom,

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore