Často sa pýtate:Ako uplatniťDetiPríplatkyStorno podmienky

Alžbeta

Doprava je len vlasnym autom

Zlavomat.sk

Dobrý deň Alžbeta, ďakujeme za Vašu otázku. Áno, doprava je individuálna a v cene voucheru je parkovanie priamo v objekte. Prajeme Vám pekný deň!

Mária Hajtrová

Dobrý deň, koľko km je to od Zadaru? Sú na ostrove aj iné reštaurácie?

Paradise resort Vanesa

Dobrý den, od Zadaru je ostrov Vir vzdálený 26 km, dostanete se na něj mostem(zdarma). Na ostrově jsou desítky restaurací, pekáren, cukráren, kaváren, 3 supermarkety a desítky menších obchůdku.

Pavel Skacel

Pozdravujem ak by som chcel objednat polopenziu /ranajky,večera/ aka je cena na 1 osobu na den. Dakujem

Paradise resort Vanesa

Dobrý den, polopenzi na celý pobyt neprodávame. Snídani a večeři si můžete objednat alá cart v našem pool baru. Prodáváme také obědové menu.

Jan Stanko

Dobry den, platil som online pobyt na ostrove Vir, a platba asi nepresla. Je termin 25.8.-1.9.2019 apartman pre 2 osoby obsadeny?

Paradise resort Vanesa

Dobrý den, ano v tento termín máme ještě volný apartmán 2+0 . V našich rezervacích vidíme Vaši objednávku, jako nepotvrzenou rezervaci. Ohledně placení kontaktujte podporu Zlavomat, tam Vám poradí.

Paradise resort Vanesa

V případě , že budete potřebovat přistýlku pro dítě ( vidíme Váš požadavek ve Vaší objednávce), je nutno toto rezervovat dopředu mailem na recepce.ch@gmail.com, ne všechny apartmány pro 2 osoby umožňují přidat přistýlku. Recepce vám zarezervuje vhodný apartmán a bude Vás bude informovat jak postupovat s doplatkem za přistýlku.

schischa johann

Dobry den! Domaci milacik (maly pes, 6 kg, bisoni frisee) je vitany?

Paradise resort Vanesa

Dobrý den,žádné domácí zvířata nejsou ( z důvodu hyg.normy bazénu ) povolena.

Majka

Dobrý deň prajem, môžem poprosiť foto pláže? Je pláž vhodná pre menšie deti (4 roky)? Koľko stojí transfer z letiska do rezortu? Ďakujem

Paradise resort Vanesa

Dobrý deň, pláž je privátná, udržiavaná, vysypaná drobnými kamienkami, vstup pozvoľný. Na pláži máme zadarmo ratanové ležadlá. Náš rezort je prispôsobený pre pobyt s deťmi (detské ihrisko atď.), Pláž je vhodná aj pre malé deti. Tu nejdú vkladať fotografie, jedná sa o chat … Kontaktujte mailom recepcii rezortu, ta vám pošle fotografie pláže. Transfer z letiska Zadar stojí 350 HrK.

Silvia Záhorcová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ako by to bolo ak by sme chceli ísť 3 dospelí a 2 deti (12 rokov) v termíne 23.6. – 30.6. Ďakujem. Silvia Záhorcová

Paradise resort Vanesa

Kontaktujte so svojou požiadavkou recepcii rezortu na maile: recepce.ch @ gmail.com, alebo telefonicky na +420725444444 (česky od 9.-21h.),recepcia Vám poradí s výberom vhodného apartmánu. Máme aj väčšie apartmány, ktoré umožňujú pridať prístelku ( Bungalow 4+1, Lux 4+2). Ak bude voľný vhodný apartmán, recepcie Vám vytvorí predrezerváciu a následne zakúpite voucher pre 4 osoby a za 5 osobu doplatíte prístelku (pokyny k platbe prístelky Vám zdelí recepcia). Ceny prísteliek sú uvedené pri akcie v sekcii „príplatky“.

Ivan Macek

MY SA VOBEC NECHAPEME,,,NEV­LATNIM AUTO ANI INY DOPRAVNY PROSTRIEDOK,PRED­POKLADAL SOM PREPRAVU AUTOBUSOM,,,ATD

Paradise resort Vanesa

Dobrý deň, my prenajímame apartmány v apartmánovom rezorte, nie sme cestovná kancelária. Dopravu nezaisťujeme. Našou hostia si rieši dopravu sami. Nemáte-li auto, je tu možnosť leteckej dopravy (Viedeň – Zadar), alebo odporúčame vyhľadávač leteniek www.kiwi.com. Doprava je tiež možná autobusom Flixbus, z Bratislavy jazdí denne do Zadaru tiež Crnaja Tours. Z letiska, alebo autobusovej stanice v Zadare sme schopní Vám zabezpečiť transport k nám do rezortu (a späť).

Ivan Macek

AKO SA MAM NA TEN OSTROV DOSTAVIT???NIKDE TO NEPISETE!!!

Paradise resort Vanesa

Dobrý deň,   na ostrov Vir sa dostanete bezproblémov mostom (bez poplatkov).

Zuzana Čepková

Dobrý deň, aký typ pláže je pri tomto hotely ( kamienková alebo piesok) ako ďaleko je pláž od ubytovania ?

Paradise resort Vanesa

Dobrý deň, privátna pláž je priamo pri rezorte, upravená drobnými kamienkami. Vstupy pozvoľný.

Späť na detail ponuky

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš e‑mail podpora@zlavomat.sk nebo volejte +421 232 117 321.