Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Topánok nie je nikdy dosť: 20% zľava do on-line obchodu Deichmann, doprava zdarma

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
terezia halamova

Pekný deň… Objednala som si zľavnený kupón a nemám ho ani na svojom konte.. Kde ho mam hľadať… Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Terézia,

prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, kde Vám radi pomôžeme.

Prajem krásny deň.

Mery

Dobrý deň, platí kupón na zľavu 20% aj na tenisky značky FILA? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Dobrý deň, Mery, kupón môžete uplatniť na celý sortiment v internetovom obchode Deichmann (nevzťahuje sa na zľavnený tovar).
Váš Deichmann tím

Dana

Dobrý deň, objednala som si Voucher, ale doteraz mi na môj mail nič neprišlo, prečo?

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Dobrý deň, Dana, po prihlásení do Vášho účtu si môžete prezrieť všetky Vaše zakúpené vouchery v sekcii „Moje nákupy“.
Váš Deichmann tím

Daniela

Dobrý deň, keby objednám 2 páry topánok a jeden z nich mi nesedí, môžem ich vrátiť aj na predajnj v mojom meste a vrátená suma bude bez zlavy? Ďakujem pekne 😊

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Dobrý deň, Daniela, nenosený a nepoškodený tovar môžete vrátiť v ktorejkoľvej kamennej predajni Deichmann s platným dokladom o zakúpení v neobmedzenom termíne. Bude Vám vyplatená kúpna cena, ktorú za daný tovar v skutočnosti zaplatíte. Váš Deichmann tím

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore