Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Adrenalínový zážitok! Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi!

5,0 / 5 Bridge Jump - Kyvadlový zoskok Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Marcel Kramar

Ospravedlňujem sa Vám.Mne a manželke sa prísť nedá a synovec je ešte len na ceste z Brna a nestíha.doteraz som sa pokúšal nájsť náhradu,len nikoho som nezohnal.Kupoval som to ako darček k jeho dnešnej 18tke.Moja chyba,že som vás nekontaktoval skôr,ale kontakt som nemal a k vzhľadom k tomu,že nežijem na Slovensku,tak tu nemám internet na mt.Chcel som to len prehodiť na iný dátum,ale keď sa nedá,tak sa nedá.Každopadne ďakujem za ochotu

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

napiste mi prosim mail: chcemskakat@kyvadlo.sk

Marcel Kramar

Ďakujem pekne za info,volal som do Zlavomatu a tam mi povedali,zme s tým nieje problém,len musíte súhlasiť so stornovaním dnešnej objednávky a tým pádom to budú vedieť zmeniť.Ešte raz ďakujem

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Este raz opakujem ze pocasie problem nieje, teraz tu svieti slnko, aj keby nie skáče sa pod mostom, storno 3 hodiny pred akciou sa mi nezda moc korektne, keby den/dva vopred isto by si to kupil niekto iny, teraz tam šanca už velká nieje, všeobecne suhlasime s každým stornom ak je minimalne 24hodin pred akciou. Naozaj nemôžete prísť?

Marcel Kramar

Dobrý deň prajem.Chcel som vás telefonicky skontaktovať,ale nikde neviem nájsť na vás kontakt.Chcem sa informovať ohľadom 4× zoskokov,ktoré mám rezervované na dnes o 17:00.K vzhľadom na počasie,dali by sa presunúť na iný termín?Nie sme z Bratislavy a preto by som vás chcel poprosiť o zmenu dátumu.Dúfam,že to nebude až taký veľký problém.Vopred ďakujem za info

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Pozdravujem, kupony spravuje zlavomat, nemam na ne ziaden dosah ani ich neviem menit. Za nás, skáče sa za každého počasia, aj dnes, sme pod mostom a tam na tom až tak nezáleží ako je. Telefonny kontakt je na vyžiadanie cez kyvaldo mail: chcemskakat@kyvadlo.sk s pozdravom Martin – kyvadlo tím

Katarína

dobrý deň, smiem sa opytať že ak si kúpime zoskok na 26.7.2019 ale nevyhovuje nám to možme prisť aj na 12.7. ? to by nám vyhovovalo oveľa viac dakujem

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

dobry den, je to možne ale až po dohode cez mail ( kapacita je obmedzena a nieje mozne aby v riadnom case prislo viac ludi )

Henrieta

Dobrý večer prajem,

Podla termin to čo mate vy, je momentalne vypredany ak sa nemylim.
. Nam to nevyhovujeme a chceli by sme na 13.7.2019,je to mozne? Moja kamaratka vtedy bude mat narodeniny a nech to zazije tolko ktore sa neda zabudnut.. Zaplatime Vám plnu sumu. Dakujem.

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Dobry den
13.7. nemame akciu pre verejnost, mozete si objednat svoju sukromnu pre minimalne 10 ludi (skokov), inak to nebude mozne. S pozdravom

Katarína

Dobrý deň. Na stránke píšete: v ponuke 2 zoskoky za cenu jedného. Ale keď si dám ponuku do košíka, tak tam sa o tom už nič nepíše. Koľko zoskokov tam teda je?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Dobry den, poprosim info na akej stranke a kde v ponuke to je ? Mali sme taku akciu na uvod tejto sezony (KÚP RAZ A SKOČ 2X – Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi (24.3.2019 od 16:00 do 17:00)), teraz taka nieje v predaji.

Chloe

Dobrý deň, chcela som sa spýtať či niesu aj iné termíny -kedže akurát práve tie čo tu máte nemôžem- kludne aj za plnú sumu,chceme sa toho zúčastniť no práve tiwto termíny sa nám nedá :(

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Dobrý deň, iný termín si je možné dohodnúť len ako celý súkromný pre minimálne 10 skokov, alebo počkať na taký verejný aby ste mohli prísť.

Mira

Dobrý deň, mám u Vás zakúpené 3 zoskoky na dnes 12.5.2019 medzi 18:00–19:00.. Chcem sa informovať, či sa to uskutoční, keďže počasie nieje dnes ideálne..?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Pozdravujem, áno, už sme pod mostom ;)

Nika

Dobrý deň prosim vás chcem sa spýtať, že môj priateľ váži 95kg môže sa zúčastniť tohoto zoskoku?😂

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Pozdravujem, veď nemá ani 100 ;) už skákali aj oveľa ťažší, jediné obmedzenie je aby sa zmestil do postroja, potom už na váhe nezáleží.

Gabriela Waldhauserová

Dobrý deň, kúpila som si u vás kyvadlový zoskok. Hneď som peniaze poslala – ale zabudla som napísať variabilný symbol. Bude to okej alebo mám niekoho informovať?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Pozdravujem, treba kontaktovat priamo zlavomat mailom na vip.podpora@zlavomat.sk

Soňa Mrvišová

Dobrý den prosím vás ked ma záujemca 15 rokov musí ísť so zákonným zástupcom?

Bridge Jump - Kyvadlový zoskok

Dobrý deň, je fajn ked si to doma preberie kam chce ísť, ale priamo na most nemusí prísť so zákonným zástupcom.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore