Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Rodinný pobyt s wellness v krásnej prírode Nízkych Tatrách. Jedno dieťa do 12r. ubytovanie ZDARMA

4,3 / 5 Penzión a turistická drevenica Schweintaal** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Šulajová Jana

Dobrý den ,prosim Vás máte voľný termin od 19.7.- 22.7.2019?pre dve osoby …Dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana, ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Žiaľ, daný termín v danom hoteli nie je voľný. Jediný voľný termín je 31.7–2.8.2019

Prajeme Vám pekný deň.

Mária Nagyová

Dobrý deň, chcem sa informovať,máte voľnú izbu pre 2 osoby na termín od 21.7.-23.7.2019 ? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mária,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky.
Žiaľ, daný termín v danom hoteli nie je voľný. Jediný voľný termín je 31.7–2.8.2019

Prajeme Vám pekný deň.

Simona

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či by sa dali dať dve prístelky do jednej dvojlôžkovej izby a koľko by stal pobyt 2 dospely + 2 deti do 12 rokov

Zlavomat.sk

Dobrý deň Simona,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Prosím, doplatky sú nasledovné: Jedno dieťa do 12 rokov (11,99 r. ) ubytovanie zadarmo + doplatok 9 €/noc za polpenziu.
Druhé dieťa od 12 rokov a dospelá osoba na prístelke 13 €/noc + doplatok za polpenziu 9 €/noc.
Ohľadom možnosti dvoch prísteliek na jednej izbe kontaktujte priamo hotel na tel.čísle: +421 486 198 374
Cena pobytu sa tak odvíja od jeho dĺžky.
Prajeme Vám pekný deň.

Mária Nagyová

Dobrý deň, chcem sa informovať,máte voľnú izbu pre 2 osoby na termín od 21.7.-23.7.2019 ? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mária,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Žiaľ, daný termín nie je k dispozícií. Voľné termíny sú až od 31.7.
Prajeme Vám pekný deň.

Čulák

Dobrý deň. chcem poprosiť o výpočet celkovej ceny pre dvoch dospelých a dve deti v 2 izbovom apartmáne s polpenziou.. deti majú 5 a 7 rokov. termín 2. polovica augusta na tri noci. pre porovnanie môžete jeden prepočet vrátane víkendu, t.j. 21.8 – 24. 8. 2019 a druhý v termíne 27.8 – 30.8. 2019. ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň pán Čulák,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Cena v termíne 21.8.-24.8.2019 spolu s deťmi s polpenziou a jednou prístelkou je: 257 eur a cena za pobyt v termíne 27.8.-30.8.2019 je 247 eur.

Prajeme Vám pekný deň.

Katka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 23.5 do 26.5 pre dve osoby s polpenziou, koľko by nás to vyšlo a zároveň, či by bolo možné dostaviť sa na miesto aj neskôr teda okolo 8–9 večer. Ďakujem

Penzión Schweintaal**

Dobrý deň,
v uvedenom termíne máme už kapacity obsadené.
Voľné kapacity máme od 25–30.5.2019.
Ďakujem.
S pozdravom
Janka Piliarová
0911 343 344

Gema

Dobrý deň.
Mala by som záujem o pobyt u Vás pre dvoch dospelých + dve deti 6 a 12 rokov s polpenziou + pes malé plemeno. V období od 30.07.2019–02.08.2019. 3 noci.
Chcela by som si kúpiť kupón zo zľavomatu. Ďakujem

Penzión Schweintaal**

Dobrý deň,
v uvedenom termíne by sme mali pre Vás k dispozícii 4– posteľový mezonet.
Jedno dieťa má ubytovanie zdarma, za druhé je doplatok 13€/noc + za obidve stravovacie služby. Polpenzia 9€, detská porcia –6,30€.
Poplatok za domáce zviera je 5€/noc. Môžem Vám izbu rezervovať ?
Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom
Janka Piliarová
0911 343 344

Anna Kmeťova

Prosim vas,chcela by som si kupit voucher na pobyt 5,6,7 apríla,pre dve osoby…napíšte mi prosím vas,ci mate volny termín.Hned po obdržaní kladnej odpovede si voucher kupim.Kmeťova

Penzión Schweintaal**

Dobrý deň,
v uvedenom termíne máme ešte voľné kapacity.
Môžem Vám termín rezervovať ?
Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom
Janka Piliarová
0911 343 344

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore