Často sa pýtate:Ako uplatniťDetiPríplatkyStorno podmienky

Tatiana

Dobrý deň. Hľadáme ubytovanie na 5 noci. Volíme individuálnu dopravu.

andrej

Dobry den ,kedy je odchod z Noveho Mesta nad vahom a odkial ......dakujem

BartoTravel, s. r. o.

Dobrý deň, v NM autobus začína a je to cca okolo 21.00 v piatok večer. Našim klientom zasielame pokyny k odchodom 7–10 dní pred zájazdom a tam sú presné informácie. V prípade bližších informácií nás kontaktujte telefonicky 0915 753 059. Ďa­kujeme za záujem.

Andrea Barančíková

Je potrebné zakúpiť si miestenku v autobuse? Ak áno, tak kde si ju môžeme zakúpiť? Chceli by sme ísť dvaja. Kde v Bratislave je nástup a posielate aj info o čase odchodu? Ďakujem.

BartoTravel, s. r. o.

Dobrý deň, informácie k odchodom zasielame 7–10 dní pred zájazdom. Miestenka je voliteľná ale odporúčame. V prípade, že máte záujem o kúpu miestenky tak nás kontaktujte na info@bartotravel.sk, pošleme Vám rozmiestnenie sedadiel i platobné údaje. Ďakujeme za záujem.

Michaela

Prosím vás koľko sa plati Za deti mám 3-rocne a 7-rocne tiež tých 55 eur?

BartoTravel, s. r. o.

Dobrý deň,

cena je jednotná kedže sa platí za miesto v autobuse. V prípade bližších informácií nás kontaktujte telefonicky.

Ďakujeme za záujem.

Eva Hunkova

Dobry den chcem sa spitat cena pri detoch 13 a 4 roky je rovnaka??a je zahrnuta strava v zajazde?

BartoTravel, s. r. o.

Dobrý deň,

cena je jednotná. Všetko čo je zahrnuté v cene nájdete na našej webstránke alebo v ponuke zlavomatu. V cene nie je zahrnutá žiadna strava, je to zájazd na otočku takže cena zahrna len autobusovú dopravu a služby delegáta. Ďakujeme za záujem.

DANA MINOROVA

Dobrý deň,budete mať nástupne miesta aj z Košíc? Mame záujem,dakujem

BartoTravel, s. r. o.

Dobrý deň, bohužiaľ nie. Sme záhorácka cestovka takže pôsobíme len na Západe SR. Klienti z Východu SR z väčša cestujú do BA a odtiaľ s nami do Talianska. Ďakujeme za záujem a radi Vás uvidíme na našom zájazde.

Alena

Dobry den, ako dospelej osobe mi staci op alebo potrebujem pas? Ďakujem

BartoTravel, s. r. o.

Dobrý deň, stačí OP. Ďakujeme za záujem.

petra

Dobry den, budete taketo zajazdy realizovat aj v auguste prosim ? dakujem

BartoTravel, s. r. o.

Dobrý deň, áno organizujeme to celé leto od polky júna do polky augusta. Na našej webstránke sa už termíny zapĺňajú aj na august. V prípade doplňujúcich otázok si radšej zavolajte. Keď sa augustové termíny zaplnia na zlavomat tie už možno všetky nepôjdu, len na doplnenie autobusov. Ďakujeme za záujem a tešíme sa na Vás.

Lucia

Zdravim, chcem sa informovat, co v pripade, ak sa nahlasi malo ludi na termin, ktory si zvolim a este priblizne casy odchodu a prichodu zo/na Slovensko. Dakujem

BartoTravel, s. r. o.

Dobrý deň, odchody sú v piatok večer cca od 21:00 do 00:00, záleží z ktorého nástupného miesta. Z minuloročných skúseností zatiaľ išiel každý víkend. V prípade, že by sa vami zvolený termín náhodou neuskutočnil, máte možnosť si vybrať akýkoľvek iný až do konca sezóny. Ďakujeme za záujem a tešíme sa na Vás.

Späť na detail ponuky

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš e‑mail podpora@zlavomat.sk nebo volejte +421 232 117 321.