Často sa pýtate:Ako uplatniťDetiPríplatkyStorno podmienky

Marián Ondov

DOBRÝ DEŇ. RÁD BY SOM VÁS POPROSIL O ĎALŠIE TROJDŇOVÉ PREDLŽENIE PREDBEŽNEJ REZERVÁCIE S TERMÍNOM NASTUPU NA 3.6 ALEBO 4.6.2019.POSIELAM VÁM AJ KÓD VOUCHERU UVEDENÝ NIŽŠIE. ĎAKUJEM.S POZDRAVOM MARIÁN ONDOV. Termín si rezervujete sami priamo na recepcii. Platí v období do 30. 12. 2019 podľa dostupných kapacít. Pokiaľ so sebou beriete deti alebo domácich miláčikov, nezabudnite informovať recepciu pri vytváraní rezervácie. KÓD VOUCHERU 1036–1108–70C-868

HOTEL WELLNESS & SPA NOWY DWÓR

vitajte Uveďte dátum rezervácie, aby som ju mohol zadať do systému

Marián Ondov

Dobrý deň.Chcem si kúpiť pobyt za 179 eur.Rád by som sa opýtal na voľné kapacity.Keďže ešte neviem kedy presne by som rá d prišiel na pobyt.Mám vybrané termíny nastupu na 3.6,alebo 4.6.2019.Viete mi to predbežne rezervovať na uvedené termíny.Ďakujem­.Marián Ondov.

HOTEL WELLNESS & SPA NOWY DWÓR

Hello Marian,
Thank you for choosing our hotel. Both dates are available so I will do pre booking for both dates for you. Pre booking will expire after 3 days. Let us know when you decide to stay as soon as possible. Regards Magdalena Strzelczyk

Jakub Bernát

Good day. we would like to buy a voucher for you and would like a deluxe room. coming we plan for tomorrow but you don't have it there anymore. we plan at your apartment from 21.4–23.4 or 2 nights. but if the deluxe room could not be taken, we would have taken the standard, but I have a question we want to be married?

Zlavomat.sk

Hello Jakub,

thank you fou your questions. For more informations you can contact hotel on +48 609 721 105, +48 17 856 09 90, or RECEPCJA@HOTELNOWYDWOR.PL.

Have a nice day.

Späť na detail ponuky

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš e‑mail podpora@zlavomat.sk nebo volejte +421 232 117 321.