Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rodinný pobyt s wellness v Hoteli Beskid*** v Poľsku

4,2 / 5 Hotel Beskid*** Malopoľsko - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Juraj

Dobry den,
mali by sme zaujem o kupu voucheru cez zlavomat.sk na pobyt v termine 22.-26.7. Cena pre dve osoby 279€. Chcel by som Vas poprosit o kalkulaciu konecnej ceny v pripade, ze by sme prisli s dietatom (3.5 roka) a radi by sme na izbe mali pristelku a takisto polpenziu aj pre dieta.
Vopred dakujem za odpoved.
Juraj Hrabovsky

Zlavomat.sk

Dobrý deň Juraj,
ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Dieťa do dovŕšenia 4 rokov je zdarma, avšak bez nároku na služby. Ale prosím, kontaktujte priamo hotel na tel.čísle: +48 18 268 89 20 alebo mailom na: rezerwacje@kompleksbeskid.pl nakoľko dieťa má 3,5 roka a ak by ste pre neho chceli aj využívanie služieb, bolo by to za príplatok, ktorý žiaľ my nevieme. Okrem týchto záležitostí, nie sú žiadne iné príplatky.
Prajeme Vám pekný deň.

Eva Boskovicova

Dobry deň, zaplatila som si na termin od 12/7–19/7/19 a nedostala som ziadne cislo objednavky…
Hello, I have paid for the term of 12/7–19/7/19 and I've didn't get any number of the reservation…what am I suppose to do?
I have no the number, buf my bank account confirmed the payment…?

Hotel Beskid***

Witam,
Podaje Pani adres mailowy do recepcji naszego hotelu rezerwacje@kompleksbeskid.pl
Pozdrawiam, Sylwia Szczepaniak

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Eva,

prosím kontaktujte nás na tel. čísle +421 232 117 321, kde Vám radi pomôžeme.

Prajem Vám krásny deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore