Často sa pýtate:Ako uplatniť

Alžbeta

Dnes som bola u Vás, ale nemohla som uplatniť voucher, čašnik mi povedal, že sa musim objednať, že je to napísane v zľavomate ale ja to tam nikde nevidim

Štefánka by Pulitzer

Dobrý deň, nech sa páči, keď kliknete ako uplatniť: Rezervácia : Po zakúpení voucheru si prosím vytvorte rezerváciu TU. Poznámku k rezervácii uveďte: „TEĽACÍ REZEŇ“. Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

Dana Šoucová

Chcem využiť Vašu ponuku, už som tak v minulosti urobila a bola som veľmi spokojná, ale teraz mi to akosi nejde s platobnou kartou. Nedalo by sa zaplatiť priamo u Vás, resp. s Vašou pomocou? Nie som zvyknutá platiť takýmto spôsobom, navyše mám staručký Nokia mobil, ďakujem D.Šoucová

Štefánka by Pulitzer

Dobrý deň,platbu môžete uskutočniť aj priamo v banke.Ak sa Vam to nepodarí tak to potom spolu nejako poriešime. Tešíme sa na Vas

Astrid

Dokedy platí ponuke? Sme Vaši stáli hostia a sme veľmi spokojní.

Štefánka by Pulitzer

Dobrý deň, ponuku môžte využiť do 28.6.2019. Ďakujeme a tešíme sa na vás.

Späť na detail ponuky

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš e‑mail podpora@zlavomat.sk nebo volejte +421 232 117 321.