Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

200 g Originál Wiener Schnitzel s cisárskym trhancom

4,8 / 5 Štefánka by Pulitzer Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Mirka Krchova

Úžasný voucher. Úžasne jedlo. Fantastická atmosféra. Krásne prostredie. Milý personál. Usmiaty čašníci. Všetko bolo výborné! Od uvitania počnúc končiac výborným zakuskom. Super super super

Štefánka by Pulitzer

Dobrý deň. Ďakujeme veľmi pekne a tešíme sa na vás aj na budúce.

Alžbeta

Dnes som bola u Vás, ale nemohla som uplatniť voucher, čašnik mi povedal, že sa musim objednať, že je to napísane v zľavomate ale ja to tam nikde nevidim

Štefánka by Pulitzer

Dobrý deň, nech sa páči, keď kliknete ako uplatniť: Rezervácia : Po zakúpení voucheru si prosím vytvorte rezerváciu TU. Poznámku k rezervácii uveďte: „TEĽACÍ REZEŇ“.
Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

Dana Šoucová

Chcem využiť Vašu ponuku, už som tak v minulosti urobila a bola som veľmi spokojná, ale teraz mi to akosi nejde s platobnou kartou. Nedalo by sa zaplatiť priamo u Vás, resp. s Vašou pomocou? Nie som zvyknutá platiť takýmto spôsobom, navyše mám staručký Nokia mobil, ďakujem D.Šoucová

Štefánka by Pulitzer

Dobrý deň,platbu môžete uskutočniť aj priamo v banke.Ak sa Vam to nepodarí tak to potom spolu nejako poriešime.
Tešíme sa na Vas

Astrid

Dokedy platí ponuke? Sme Vaši stáli hostia a sme veľmi spokojní.

Štefánka by Pulitzer

Dobrý deň, ponuku môžte využiť do 28.6.2019. Ďakujeme a tešíme sa na vás.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore