Firemné benefity Zľavomatu: Časť III: So psom do práce

Firemné benefity Zľavomatu: Časť III: So psom do práce

Zľavomat.sk 8. 2. 2019

Pre všetkých psíčkarov je tento firemný benefit jeden z najobľúbenejších. Možnosť vziať si psíka do práce nie je na Slovensku práve štandardom a to napriek tomu, že v mnohých krajinách je to už pomerne bežné.

Bolo vedecky dokázané, že zviera na pracovisku pozitívne vplýva na zamestnancov, ako i na celú atmosféru vo firme. A čo môže byť pre firmu lepšie ako spokojný zamestnanec?

Chcem pracovať v Zľavomate

Láska k zvieratám má u Zľavomaťákov veľmi dôležité miesto, preto návštevu chlpatého miláčika vždy radi uvítajú. Radosť a šťastie, ktoré so sebou zvieratká prinášajú sa vždy odrazí na celom tíme. Nielen vedecké štúdie, ale i samotní naši zamestnanci tvrdia, že pri zvieracom spoločníkovi sa cítia menej vystresovaní, šťastnejší a zlepšuje sa aj pracovná morálka či interakcia medzi spolupracovníkmi.

Občas sa pristihnete, že s kolegom, s ktorým ste si dlho nemali čo povedať, ste zrazu našli spoločnú tému. Rozkošný chlpáč prináša do kancelárií pulzujúcu energiu radosti, vďaka čomu sa človek v práci cíti viac ako doma.

Krátke prestávky venované venčeniu na čerstvom vzduchu navyše osviežia myseľ a pomôžu sa lepšie koncentrovať na prácu. Naši miláčikovia podporujú uvoľnenú a priateľskú firemnú kultúru.

Zároveň vedia nielen znížiť mieru nášho stresu, ale i poriadne motivovať či inšpirovať. A to my v Zľavomate, v najväčšom inšpiratívnom portáli, naozaj potrebujeme! Dôkazom sú prvky našej práce, ktorej súčasť tvoria naši hafani, ako napríklad maľovanky či videá.

Psíkovia v našej firme nie sú len skvelými spoločníkmi, ale i neskutočnými pomocníkmi. Vďaka množstvu naučených trikov nám pomôžu s natáčaním videí či zatváraním dverí :).

Zľavomat sa netají tým, že je petfriendly a tak na chodbách nestretnete len psíkov, ale aj iné zvieratká.

Zvieratá sa tak stali pevnou súčasťou firemnej kultúry, ktorá obohacuje život všetkým našim zamestnancom. 

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!