Testujeme: Elite Fitness Boxing - miesto ako vystrihnuté z amerického filmu

Testujeme: Elite Fitness Boxing – miesto ako vystrihnuté z amerického filmu

Veron 27. 8. 2019

Nové priestory len nedávno otvorilo Elite Fitness Boxing, ktoré prišlo do Bratislavy až spoza oceánu, konkrétne z Miami. Už pri vstupe je vám jasné, že ste našli to správne miesto. Zo stropu sa na vás “usmievajú“ boxerské rukavice a už na schodoch počuť motivačnú hudbu, ktorá vás núti zrýchliť krok. Na vstupných dverách vás víta nápis – Toto je posledná šanca otočiť sa -  a vy pochopíte jej význam až po skončení tréningu. Bude to totiž naozaj makačka. Ale určite sa neotáčajte, neoľutujete.

Pri vstupe nájdete recepciu, kde vás milo a s úsmevom obslúžia a informujú o všetkom potrebnom. Šatne aj sprchy sú priestranné, žiadne prepchaté malé miesta kde sa ledva otočíte. Nájdete tu aj sušič vlasov a sprchový gél. Sú rozdelené na pánske a dámske, takže súkromie máte zaručené. 

V celom fitku sú po stenách motivačné nápisy v angličtine, ktoré vás nabádajú k tomu, že môžete dosiahnuť čokoľvek chcete ak na sebe budete pracovať. 

Momentálne fitness ponúka v rozvrhu dva druhy cvičenia: SPIN & SCULPT (KILLER CYCLING) a FITNESS BOXING, prípadne môžete využiť OPEN GYM na samostatný tréning alebo tréning s inštruktorom. 

Prihlasovanie a rezervácia vopred nie je potrebná, jednoducho prídete a cvičíte. Určite si nezabudnite zobrať veľa vody a uterák, budete ho potrebovať, po tréningu na vás nezostane ani kúsok suchého miesta. 

Vyskúšajte si túto skvelú novinku NA VLASTNEJ KOŽI!

Obe skupinové cvičenia začínajú 10 – 15 minútovou rozcvičkou, potom nasleduje hlavné cvičenie (spinning alebo box) a na záver vás ešte čaká 15 minút core tréningu na spevnenie stredu tela. 

Po absolvovaní oboch tréningov vám môžem zaručiť, že vás bude bolieť úplne všetko. Je to cvičenie, ktoré nie je vhodné pre úplných začiatočníkov keďže je fyzicky náročné. Ale ten pocit po cvičení stojí za to. Tu sa rodia hviezdy, nie priemer.

Na cvičeniach vás budú sprevádzať slovenskí alebo americkí tréneri. Atmosféra je veľmi priateľská, s každým sa zoznámia, oslovujú vás menom a tykanie je vítané. Budete sa cítiť ako v americkom filme, vybijete zo seba všetku zlú energiu a tréning si užijete ako nikdy. 

Buď sa sem budete chcieť vrátiť každý deň, alebo sa otočíte pred dverami. Každopádne odporúčam vyskúšať, treba to zažiť na vlastnej koži. Pozitívne účinky na vaše telo a myseľ na seba nenechajú dlho čakať. 

Veron

Som mama malej Magdalénky, tridsiatnička s detskou dušou, milovníčka palaciniek a dobrej hudby. Rada športujem a spoznávam nové miesta spolu s mojou rodinkou.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!