Kategória

Bad & Ski Pension

4,0 / 5 (12 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Ubytovanie na penzión primerané, raňajky ale biedne-o "bohatých“ sa nedá hovoriť. Prídel pečiva a masla, okrem toho syr, šunka, džem, 1 pomazánka, uhorka, zarobený čaj a káva, šťava s vodou. Žiadny teplý bufet, to isté 4 dni. Nadpriemerným to robila Korutánska karta so širokým využitím."

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Hodnotenie podniku Bad & Ski Pension

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,0/5 podľa 12 hodnotenia
Msvetlikova

Boli sme spokojny s pobytom, hotelom a okolim, len cesta tam netrvala 4 hod z BA, ako bolo uvedene v kupone, ale trvala 7 hod

5. 1. 2013
Užitočné? Áno
Maxalera

vsetko bolo super, Korutanska Karta nam usetrila dost Eur, ubytovanie perfektne, krajina nadherna

27. 11. 2012
Užitočné? Áno
Lubenka6

Informovanosť turistov a turistický preukaz

10. 9. 2012
Užitočné? Áno
Viera

Ubytovanie na penzión primerané, raňajky ale biedne-o „bohatých“ sa nedá hovoriť. Prídel pečiva a masla, okrem toho syr, šunka, džem, 1 pomazánka, uhorka, zarobený čaj a káva, šťava s vodou. Žiadny teplý bufet, to isté 4 dni. Nadpriemerným to robila Korutánska karta so širokým využitím.

3. 9. 2012
Užitočné? Áno
Balazovicka

nádherné prostredie s dobrými možnosťami na turistikovanie a v zime na lyžovanie. v mestečku sú okrem iného dve termálne kúpaliská. penzion má dobrú polohu, ochotný personál a pekné vybavenie.

2. 9. 2012
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (3)