Hodnotenie podniku  Trnavský Lanáč

4,7/5 (181 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Naberia

zoskok – škoda, že v cene je len 1 – nie sú pri ňom však používané prilby=je to v poriadku ???

V centre boli len 2 dievčatá – jedna mala prácu v pokladni, druhá ležala na vankúšoch pri knihe a kávičke – vstala len vtedy, keď máte nejaké otázky/požiadavky – máte z nej pocit, že tam relaxuje a nie pracuje.
Lanové centrum je malé, niektoré jeho časti sa nepoužívajú, väčšie deti ho prejdú veľmi rýchlo, baví ich to tak 30 min. Spodná časť je skôr pre menšie deti. Ja som tam bola s vnukom =14r., nemám vek na lozenie vo výškach, do vrchnej časti centra vraj chodia deti s rodičmi, dievčina centra nebola ochotná s vnukom absolvovať túto vyššiu trasu, napriek tomu, že v centre bolo málo ľudí – väčšina s maličkými deťmi, a nemala vôbec čo robiť !!!
Ešte že sme tam boli na vstupné cez zľavomat, inak je za ponúkané služby cenník neprimerane vysoký.

25. 9. 2017
Kate

Vybavené je to tam celkom slušne, ale vôbec nie sú otváracie hodiny, ako bolo uvedené na voucheri a iba cez víkend a iba poobede prídu inštruktori, ktorí pomáhajú deťom i dospelým do postrojov, inak sa môžu deti tam hrať iba ako na ihrisku, tak sme dopadli i my. Cestovali sme kvôli obyčajnému ihrisku… žiaden zoskok, žiadne lezecká stena s inštruktorom, otvorené po 15:00…

Viď. vyššie..

5. 9. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.