Hotel CONRAD****

Kraków, ul. Josepha Conrada 29

„Krakov je krásne mesto. Raňajky uplne úžasné ale tak isto aj iné jedla ktoré sme vyskúšali. Najlepšie šaláty ake sme jedli naozaj jedlo na jednotku!“ — Michaela, Pred 2 rokmi

„Krakov je krásne mesto. Raňajky uplne úžasné ale tak isto aj iné jedla ktoré sme vyskúšali. Najlepšie šaláty ake sme jedli naozaj jedlo na jednotku!“ — Michaela, Pred 2 rokmi

O nás

Hotel ponúka moderný dizajn, pohodlie v luxusných izbách, relax v saune a vírivke a profesionálny personál. Nachádza sa pri rýchlostnej ceste E77. Letisko Balice i centrum Krakova sú od hotela vzdialené 10 minút jazdy autom.

Výlety v okolí

Ukázať ďalšie výlety Zobraziť na mape
Hotel CONRAD****
ul. Josepha Conrada 29, Kraków, 31-357 (zobraziť na mape)

Hotel CONRAD****

ul. Josepha Conrada 29, Kraków, PL 🇵🇱

Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Vezmite deti, máme kútik!
Vlastná reštaurácia
Domáce zvieratá povolené
Sauna

Hodnotenie podniku

4,5/5 (226 hodnotenie)
Anna

Išla som do toho trochu s obavami, lebo som bola ovplyvnená dvomi recenziami, kde jedna hovorila o tom, že je málo parkovacích miest pred hotelom a druhá, že hotel mal zvláštny pach. Recenzie som si prečítala až po tom, čo som kúpila pobyt. Môžem potvrdiť, že parkovacích miest zadarmo pred hotelom je na taký veľký hotel naozaj málo, presne 12, ale parkovanie v garáži bolo perfektné. Dokonca ako klienti Zľavomatu zadarmo. Potešenie po 1.krát. Privítal nás milý recepčný, nijak zvlášť som necítila nejaké pachy, nanajvýš príjemná vôňa z kuchyne. Možno sme mali šťastie. Izba priestranná až až, čistá, pohodlná posteľ, vybavenie izby prekonalo moje očakávanie, lebo tam bola aj rýchlovarná kanvica, poháre, čaj, káva, …prosto všetko, čo potrebujeme. Kúpeľňa pekná, voda teplá, no čo kritizovať? Bonus, doteraz som sa s tým nikde nestretla, asi vo výške 20 cm od podlahy aj v kúpeľni aj v izbe svetielko, ktoré v noci pomôže zorientovať sa. A ešte hluk. To bolo tiež v nejakej recenzii, že ide hluk zvonku, lebo je to blízko cesty. Okrem niekoľkých lietadiel sme nepočuli nič. A lietadlá počuť aj v iných hoteloch. Raňajky pestré, perfektný výber, espresso v cene. Prosto super, super, super, vrelo odporúčam.

Nič nekritizujem, akurát, keď si chcem niečo nájsť, že nie OK, poháriky na umývadle plastové, tenučké, kefku doňho nedáš. Ale vedeli sme použiť iné poháre.

Dena

Správanie a ochota personálu
Vynikajúce raňajky
Čisté izby
Káva, mineralka a čaj na izbe
Welcome drink

Parkovanie nedostatočne veľké, zdarma bolo cca 10 miest
Pleseň na stene
Hodinová čakacia doba na večeru z ala carte
Ďaleko od centra
Hotel pri 4 prudovke (dosť veľký hluk)

Petronela

Poloha hotela, hygiena hotela, bohatá ponuka jedál na raňajky.

Prístup personálu na recepcii. Tiež sa mi nepáči , že na internete je propagácia hotela s fotografiou historického námestia Krakova a nie fotografia hotela.