Hodnotenie podniku  VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

4,5/5 (11 795 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Lenocka

chlap pobehujuci v zenskej satni, zle dispozicne riesenie, zmateni ludia, male skrinky.

2. 11. 2014
Meggyy2

Apsolútne nezvládnutá organizácia, predané veľké množstvo kupónov. Mal byť limit prípadne rezervácia na konkrétny deň. Už nikdy viac.

30. 10. 2014
Vladimira

1. na pokladni sme čakali 1 hodinu aj 20 minút (z toho asi tak 30 minút vonku v zime)
2. veľmi pekné atrakcie, ale veľká škoda že to nemajú lepšie premyslené (prechody medzi jednotlivými časťami nie sú vykurované, bola tam strašná zima a to vonku svietilo slniečko a bolo 15 st.). Pri bazéniku pre najmenšie detičky bolo veľmi chladno, rovnako aj pri tobogáne v tejto časti
3. na veľké tobogány nás púšťali po častiach a čakali sme v zime kým sa dostaneme na rad a čo nás čakalo hore bolo podľa mňa neorganizované a nepremyslené .. čakali sme 6 na žltý tobogán kým ostatné boli voľné. Keďže nás púšťali po častiach, dole na prízemí sa zatiaľ kopili davy ľudí, ktorí sa mohli už dávno spúšťať a užiť si trošku zábavy
4. rešty a fastfood boli na prasknutie .. hodinu ste stáli v rade, potom si nemali kde sadnúť aby ste sa asi o 20 minút dozvedeli že na vás zabudli .. no otras
5. prechádzanie cez turnikety .. kopa ľudí nadávajúcich a šomrajúcich na nefunkčnosť
Boli sme očarení napr. detským bazénom so šmýkačkovou vežou, vlnami ale aj malým tobogánom a zároveň veľmi sklamaní. Ak navštíviť Bešeňovú tak len v teplejšom období aby som nemusela byť po výlete týždeň doma na OČR s dcérou.

29. 10. 2014
Matúš

Mnozstvo cechov… blby den sme si zial vybrali…

28. 10. 2014
Petra

Strašne veľa ludí, dlhé čakanie na atrakcie. Nával ludí so zlavovými kupónmi.

28. 10. 2014
Eso

Krásny detský bazén, veľmi veľa ľudí (všade sa čakalo viac ako 45min

27. 10. 2014
Bea

Páčilo bazén s vlnamy nepáčilo oddelené šatne ako rodine to nevyhovovalo, prievan medzi prechodom k bazénom

27. 10. 2014
Veronika

Strašne veľa ľudí, ráno hodinová rada na vstup, rady na WC, na jedlo, na tobogán. Polovicu času som prestála v nejakej rade. Veľmi zlý systém vstupov medzi vnútornými a vonkajšími bazénmi, všade samé turnikety, zase rady. Na chodbách zima, prievan. Jedna jediná možnosť na stravovanie, strašne veľa ľudí. Vonkajšie bufety už zatvorené. Bola som sklamaná. Opäť sa vrátim do Tatralandie.

27. 10. 2014
Rsouskova

Zle zorganizované vstupy, čakali sme skoro hodinu kým sme sa dostali dnu, v pokladniach nemali čítačky kódov pomáhali si mobilom aj ten soi požičiavali, absolútne nezvádnutá organizácia. Dnu to už bolo ok.

27. 10. 2014
Katarina

Dlhé čakanie či pri vstupe tak aj v jedálni. Keď ste prišli na rad už bol aj menší výber jedál, polievka žiadna.

26. 10. 2014
Eľa

Vela ludi.

26. 10. 2014
Tabackovaanna

Talčenica pri pokladniach, dlhé rady pri vstupe, neboli počas dňa voľné skrinky, nakoniec prišiel do dámskej šatne spočítať voľné skrinky muž!!!

26. 10. 2014
Jack

Turnikety medzi bazenmi, hroza. Medzi každym prestupom medzi bazenmi treba cakat v rade a odpipnut si prechod… Co z toho ze tam je vela toboganov ked je jedno schodisko k vsetkym , doba cakania 30–70 minut / 1 jazda…

25. 10. 2014
Andrea

Nepáčilo sa mi, že v adrenalínovej zone, v detskom bazéne si už nemôže rodič sadnúť vo vode. Moji malí chlapci vodu zbožňujú a vodná veža je pre nich raj, ale mne bola po dlhšej dobe zima, keď som na nich dávala v bazéne pozor.

25. 10. 2014
Petopelop

Pacilo sa mi vlny v bazene a teple bazeny.
Nepacilo sa mi sposob pustania ludi na toboganoch a horuca voda v sprchach videl som plakat deti co sa obarili aj pristup do satne kde sa vyzuvaju z topanok tam sa vychadza zo satne bosi to nieje stastne riesenie.

20. 10. 2014
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.