Kategória

Hotel Savannah **** deluxe

4,2 / 5 (53 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Velmi pekne, vsetko ok“

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Hodnotenie podniku Hotel Savannah **** deluxe

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Marian

Velmi pekne, vsetko ok

24. 9. 2013
Užitočné? Áno
Ecker

Nepáčilo sa nám veľa vecí:
- aj napriek tomu, že všade boli upozornenia (po česky a j nemecky), že do sauny sa nechodí nahý a ani v plavkách, hostia (asi z Rakúska) boli v saune v bermudách, alebo úplne nahí, pritom tam predvádzali rôzne telesné cvičenia.
- pri príchode (vo štvrtok, prišli sme o deň skôr) sme sa museli objednať do vírivky, voľný termín bol iba v piatok na obed. Napriek tomu sme si všimli, že celý čas bola vírivka, či cez deň alebo večer, neobsadená?
- máme pocit, že hostí z nemecky hovoriacich krajín asi nemá kto upozorniť ako sa má chodiť do sauny a čo sa tam robí. Jeden pán celý čas v odpočívárni čítal knihu alebo spal. Čím blokoval lehátko, ktorých je tam menej ako je kapacita sauny?
- šokoval nás podivuhodný dizajn interiéru hotela. Sú tam na jednom mieste všetky možné farby, dezény dekorácii, typy svietidiel, typy stoličiek a pohoviek. Kto sa čím inšpiroval? Odkiaľ to odkopíroval? Černošský štýl (New Orleans) do Európy v súčasnosti asi nepatrí, alebo sa mýlim? Cítili sme sa tam dosť zmätene. Za čo ten hotel dostal cenu? Načo je v izbe na stene zrkadlo, keď vo výške očí je prerušené obrazom? Logiku vypínačov osvetlenia na izbe sme taktiež nepochopili.
- strava bola celkom obstojná, ale keď ste prišli na raňajky o 9.30 veľa Vám toho nezostalo. Zrejme tak dopadli hlavne "zľavomaťáci", lebo pokiaľ tam bola konferencia "obchodníkov s diamantami" všetko bolo v poriadku.
- ak v reštaurácii vykonávajú odbornú odbornú prax učni (nemám nič proti tomu, niekde sa to musia prakticky naučiť), je treba aby priamo "na rajóne" na nich dohliadal a usmerňoval ich majster alebo pedagóg. Nebola to katastrofa, ale na štvorhviezdičkový hotel určite veľmi málo!
- A na záver. Na Slovensku máme jednu veľkú výhodu, v reštauráciách je zakázané fajčiť. Myslím, že ďalej to komentovať nemusím.
Milan

2. 5. 2013
Užitočné? Áno
Istehlikova7

Veľmi pekné ubytovanie, dobrá strava a aj kvalitný wellness program

28. 4. 2013
Užitočné? Áno
Viliam

Pobyt v tomto hoteli je zážitkom po všetkých stránkach, ak je možné niečo vyzdvihnúť, tak gurmánske špeciality.

11. 4. 2013
Užitočné? Áno
Jan

Ubytovanie,strava ,personál skrátka super!!

5. 4. 2013
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (16)