CarWash Effectal NR

4,0 / 5 (27 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Prijate na cas, odovzdane na cas, tak ako bolo dohodnute. Vsetko co bolo v kupone bolo dobre spravene. Vynikajuce by to bolo, keby sa spravilo aj trochu naviac, napr. ked sa vysava a je na strope spina (strop asi nie je sucastou vycistenia interieru), tak aj tu spinu vycistia – staci na to trochu namocena handra ak to nejde vysavacom. Ale inak super! Dakujem.“

Dnes otvorené: 8:30–17:00 Zobraziť všetky dni

Anton Rybanský
http://www.effectal.eu
carwash.nt@effectal.eu
+421 948 910 105

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku CarWash Effectal NR

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,0/5 (27 hodnotenie)
Eva

Zlá organizácia, odfláknuté čistenie, neodporúčam.

13. 1. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Eva

Službu som si zakúpila, pretože vlani som bola veľmi spokojná. Po tohtoročnom tepovaní sa však už určite nevrátim. Odhliadnuc od slabej organizačnej úrovne poskytovateľa, kedy nebol na mieste napriek týždeň dopredu dohodnutému termínu a aj v samotnom areáli dopátrať sa kam a za kým máte ísť, je umenie. Sedačky vytepovali pekne. Ale tým to končí. Plasty upatlané, doslova nimi zašpinené (ide o nové auto), niektoré miesta nedotknuté, ostali po nich fľaky, koberce poriadne nepovysávané, ostal mi tam piesok z dovolenky, plasty pri dverách ostali ako boli, chrómové kľučky zašpinené od dieťaťa takisto nedotknuté – mám všetko aj odfotené. Rozhodne neodporúčam, narýchlo na pumpe si to sami upracete lepšie.

30. 10. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Iveta

Boli tam iba mladi chlapci-brigadnici, auto umyli amatersky, doma som dokoncovala okna a zanedbane veci, a vylievala som pritom z vedra ciernu vodu – neboli to iba detaily.

23. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Anastazia44

Prístup, vykonaná práca, no úplna hrôza, zlé, zlé, zlé

20. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Viktor

Prijate na cas, odovzdane na cas, tak ako bolo dohodnute. Vsetko co bolo v kupone bolo dobre spravene. Vynikajuce by to bolo, keby sa spravilo aj trochu naviac, napr. ked sa vysava a je na strope spina (strop asi nie je sucastou vycistenia interieru), tak aj tu spinu vycistia – staci na to trochu namocena handra ak to nejde vysavacom. Ale inak super! Dakujem.

20. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (7)