Slovenský Tovar

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e-mailom.

O nás

Sme slovenský internetový obchod, ktorý sa rozhodol v záplave výrobkov nasmerovať spotrebiteľa na kúpu tovaru, ktorý je vyrábaný u nás doma, teda na Slovensku. Podstatná časť nami predávaného tovaru je vyrobená, teda skompletizovaná na Slovensku a môže niesť pečať „MADE IN SLOVAKIA“. Pôvod tovaru garantujeme a pri každom tovare je uvedený jeho výrobca. Kúpou slovenských výrobkov podporujete slovenskú ekonomiku a zamestnanosť, čiže samých seba. Naším zámerom bolo zviditeľniť slovenské výrobky v záplave tovaru od nadnárodných korporácií a veríme, že sa nám to podarilo.

Do ponuky sme zaradili aj české hračky, nakoľko na Slovensku sa hračky vo väčšom nevyrábajú a trh je presýtený čínskymi výrobkami, často pochybnej kvality. U nás máte istotu, že všetky hračky sú Českej výroby, certifikované a plasty neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Koncom roka 2012 sme do ponuky zaradili aj rozšírenú ponuku výrobkov pre deti, ktorú nám dodávajú firmy sídliace v EU. Jedná sa o autosedačky, kočíky, unikátny detský nábytok a detské postele. Všetky dovážané výrobky vlastnia Európske bezpečnostné certifikáty kvality.

Zobraziť viac

Hodnotenie podniku Slovenský Tovar

Hodnotenie podniku Slovenský Tovar

5,0/5 (3 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
5 3
4 0
3 0
2 0
1 0
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.