bezkujnaorave.sk

Lokca, 644

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e-mailom.

Alebo sa pozrite priamo do kategórie Lyžiarske pobyty

O nás

POBEŽKY ORAVSKÝMI CHOTÁRMI

ORAVA, rázovitý to kraj je v lete RAJ pre turistov, hubárov, rybárov, cyklistov a v zime nielen pre zjazdových lyžiarov a skialpinistov, ale aj pre rekreačných BEŽKÁROV. Vďaka svojmu členitému terénu, polohe a poveternostným podmienkam ponúka vždy skvelé podmienky pre bežkársku turistiku od konca decembra až do marca. Oravou sa netiahne žiadna pravidelne udržiavaná bežkárska magistrála podobná tej Kysuckej, no aj tak to tam žije rušným bežkárskym životom každý víkend od Troch kráľov až do MDŽ.

V tomto zaručene zasneženom období tu totiž každý víkend organizuje niektorá oravská obec či miestni bežkárski nadšenci prejazdy, prechody, presuny či potulky na bežkách. My tomu skrátka hovoríme POBEŽKY.

Od januára do marca sa teda na Orave konajú organizované pobežky rôznymi chotármi, na ktorých si môžeš naplno vychutnávať krásy Oravy a užívať si dokonalú bielu stopu. Medzi chuťovky pre náročnejších patria najmä hrebeňové trasy cez Skorušinské vrchy, Oravskú vrchovinou, Oravskú Maguru či Podbeskydskú brázdu. No sa svoje si prídu aj začínajúci bežkári, ktorí si môžu zvoliť trasu presne podľa svojich možností. Na týchto pravidelne organizovaných pobežkách oravskými chotármi, z ktorých mnohé majú mnohoročnú tradíciu, spoznáš zimný oravský kRAJ prikrytý pod bielou perinou a hrejivú oravskú pohostinnosť a vrúcnosť v srdciach oravských usporiadateľov.

Preto ak chceš zažiť víkend plný snehu, zábavy a aktívneho pohybu, BEŽKUJ NA ORAVE.

Pritom sa nemusíš o nič starať, stačí si u nás vybrať jeden z pripravovaných víkendových pobytov a pricestovať na Oravu. Po príchode na Oravu si môžeš celý víkend už len užívať bežky, nádhernú prírodu a neopakovateľnú atmosféru oravských chotárov. My sa ti postaráme o jedlo, pohodlnú dopravu od ubytovania na miesto pobežiek a v prípade potreby o servis bežiek alebo o ich požičanie. Preto príď a zistíš, že zima môže byť aj hrejivá. LEBO KTO NEPRÍDE NEUVERÍ!

PORTÁL BezkujNaOrave.sk PONÚKA VÍKENDOVÉ BEŽKÁRSKE POBYTY NA ORAVE

ZABEZPEČUJEME:
- ubytovanie
- stravu
- dopravu
- servis
- požičanie bežiek (extra služba, nie je v cene pobytu)

Zobraziť viac

Zaujímavosti v okolí

Ukázať ďalšie zaujímavosti Zobraziť na mape

bezkujnaorave.sk

644, Lokca

Check in od 12:00 – Check out do 12:00
Zobraziť na mape
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
U nás sa nefajčí
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku bezkujnaorave.sk

Hodnotenie podniku bezkujnaorave.sk

0,0/5 (0 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk