Aqualand Moravia

Pasohlávky, Pasohlávky 110 E

"vďaka Zľavomatu, že ste Aqualand dali do ponuky. skutočne na úrovni vynikajúce bazény tak aj wellnes a super reštaurácia v hoteli:-) " — Hudecovaz, Pred 4 rokmi

"vďaka Zľavomatu, že ste Aqualand dali do ponuky. skutočne na úrovni vynikajúce bazény tak aj wellnes a super reštaurácia v hoteli:-) " — Hudecovaz, Pred 4 rokmi

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e-mailom.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Wellness pobyty, Rodinné pobyty

O nás

Jeden z najväčších a najmodernejších aquaparkov v Európe. Vodný svet s najväčším geotermálnym vonkajším bazénom v ČR, ale aj relax v saunách.

Aqualand Moravia
Pasohlávky 110 E, Pasohlávky, 69122 (zobraziť na mape)

Aqualand Moravia

Pasohlávky 110 E, Pasohlávky, Česká republika 🇨🇿

Zobraziť na mape
Dnes otvorené 10:00–21:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Vezmite deti, máme kútik!
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

Hudecovaz

vďaka Zľavomatu, že ste Aqualand dali do ponuky. skutočne na úrovni vynikajúce bazény tak aj wellnes a super reštaurácia v hoteli:-)

Najhoršia časť : ad 1– na prízemí budovy v samoobslužnom bufete a la reštaurácia majú „nevinný trhák“ : šalátový bufet za 49 Kčs/100g, po odvážení taniera pri pokladni, asi každý platil najdrahší šalát v živote ( dresing je dóoosť ťažky :-((( ( cca 500 Kčs dve porcie :-))) :-) škoda, NIKDY do tej jedálne, z tých čo si tam dali šalát ako hlavný chod , neprídeme :-)))
ad 2/ kaviareň na poschodí – NIE akcia „káva a zákusok „(o ničom, ide o cielené naháňanie zákazníkov do kaviarne – treba zrušiť, uff), iba ťah, ktorý pokazí celkový dojem z úžasného Aqualandu. Za tieto dva klamlivé "obchody“ Zlavomat vôbec nezodpovedá.

Sylvia

aquapark

ubytovanie daleko od aquaparku, takisto aj restauracia (malo to byt vsetko prepojene, aby sa nemuselo chodit po vonku)

Info

Aquapark

Ubytovanie, poduroven