Hotel Centrum Krakow 4*

4,2 / 5 (45 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Hotel je úžasný, krásny, čistý. Jedlo vynikajúce, výborné. Personál milý, láskavý. Vrelo hotel Centrum odporúčam a keď opäť niekedy navštívim mesto Krakow už viem kde sa ubytujem :-) Ďakujeme za spríjemnenie nášho výletu.“

Príjemný hotel s nadčasovo elegantným dizajnom vám ponúka prvotriedne služby na štvorhviezdičkovej úrovni. Snúbi sa v ňom tradícia s modernou inovatívnosťou a váš pobyt sa pretaví na spomienky, pri ktorých sa vám aj po niekoľkých rokoch zjaví na tvári ten tajomný úsmev.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Romantika pre dvoch, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Centrum Krakow 4*

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,2/5 podľa 45 hodnotenia
Natália

Hotel je úžasný, krásny, čistý. Jedlo vynikajúce, výborné. Personál milý, láskavý. Vrelo hotel Centrum odporúčam a keď opäť niekedy navštívim mesto Krakow už viem kde sa ubytujem :-) Ďakujeme za spríjemnenie nášho výletu.

18. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Mgreifova

Hotel bol čistý, izby boli veľmi pekne a čisto zariadené. Každý deň nám doplnili vodu a sprchovací gél. Raňajky formou bufetu, ale v sobotu bol slabý výber a trošku neutreté stoly, v nedeľu to už bolo lepšie. Večere boli v poriadku, aj keď stále ten istý výber. Večera sa podávala na recepcii. Dobrý prístup do centra električkou. Personal milý.

12. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Peter

Všetko bolo super, až na welcome drink, ktorý sme nedostali, napriek tomu, že sme ho mali uvedený vo voucheri.
Veľmi príjemný personál, pestré raňajky, výborná káva. Izba bola priestranná, čistá a moderne zariadená. Výborná dostupnosť MHD, parkovanie pred hotelom bezproblémové.

10. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Gaia

Výborne ubytovanie, aj pozitívny prístup personálu. Víno v ponuke sme požiadali na recepcii, kde mali vychladené na výber biele aj červené. Využili sme aj zľavu v Aquaparku. Jeden kupón bol ale len pre jednu osobu, asi mala recepčná mylnú informáciu, lebo dala len jeden kupón, potrebné pýtať pre každú osobu.
Jedlo tiež veľmi dobre. Odporúčame aj ďalším záujemcom a Krakov bol úplne úžasný.

Nenašli sme. :-)

10. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Karin

Ochotný personál, čistá izba.

Fľaša lahodného vína na izbe nám nebola poskytnutá.
10% zľava do hotelovej reštaurácie nám nebola poskytnutá.
Do centra mesta sme sa dopravovali MHD v trvaní cca 25 minút. Tzn. nie je pravdivá informácia o ľahkom prístupe do centra mesta.

28. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (18)