Hotel Kučera*** Karlove Vary

3,5 / 5 (10 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „výborná lokalita“

Hotel Kučera sa nachádza priamo v centre kúpeľnej zóny Karlových Varov (liečivé pramene vzdialené iba 50 m od vchodu, Žriedlová kolonáda vzdialená 50 m, Drevená kolonáda vzdialená 80 m). Hotel je situovaný do historicky významnej budovy karlovarskej kolonády, postavenej v štýle secesie, ktorej história sa datuje už od roku 1715.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Wellness pobyty, Romantika pre dvoch, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Kučera*** Karlove Vary

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,5/5 (10 hodnotenie)
Jozef

Parádne prostredie, pekné centrum, ubytovanie priemerné

V hotely sa nevarí, ranajky nič moc, na večere sme museli chodiť po podnikoch v okolí

9. 12. 2015
Soňa

jedáleň veľmi maličká, muselo sa čakať

30. 9. 2015
Ivanhlavac

Mesto je pekné .

Ubytovanie bolo katastrofálne . Aj napriek tomu, že som dostal potvrdenie e-mailom z hotela na izbu s výhľadom na kolonádu ale skutočne sme mali výhľad do rokliny a neupraveného okolia hotela. Po vstupe na izbu nás doslova obaril smrad potuchnutých stien a okenné rámy aj s oknami sú horšie ako v najhoršej pivnici . Strava a výber na raňajkách bol veľmi slabý a ešte o 8:15 nemali pečivo a chlieb .Obsluha na raňajkách v teplákoch „dodala hotelu šmrnc“ .Počas troch dní nevyniesli ani odpadkový kôš o výmene uterákov ani nehovorím .Takéto ubytovanie sme ešte nezažili. Ak by som tento pobyt mal niekomu darovať tak by si určite o mne pomyslel, že sa mu chcem za niečo pomstiť . Katastrofa, katastrofa … Nikdy viac a vyhnite sa tomuto hotelu na kilometre .

14. 6. 2015
Stancikovamaria

výborná lokalita

postele

23. 5. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.