Hotel Panský dům

4,1 / 5 (21 hodnotenie)

Hotel poskytuje komfortné a tiché ubytovanie a bohaté wellness služby v regióne Orlické hory. Užite si pokojnú dovolenku v susedstve dvoch mestských parkov a hneď pri zastávke skibusu a cyklobusu, vďaka čomu môžete spoznať Orlické hory z každej strany.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Poznávacie zájazdy, Wellness pobyty, Rodinné pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Panský dům

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,1/5 (21 hodnotenie)
5 7
4 12
3 0
2 0
Beatrixfischer3

Výlety do okolitých zámkov. Neskutočný dobrý a profesionálny prístup pani v pivnom kúpeli.

Neochota personálu, podmienky, ktoré nesplňajú kategóriu HOTEL. Personál ste nemohli v priebehu dňa zohnať. Hotel v nedeľu je úplne zatvorený od 20.oo hod. do pondelka 10.oo hod. , nefunguje bar, hosť si nemôže ani v tejto dobe minerálku kúpiť… Nočný kľud narušujú až do 4.oo hod. obyvatelia romskeho pôvodu. Chyžná počas 5 dní ani len smeti z izby nevyniesla. Na parkovisku kontajnery nevyprázdnené. Pri nástupe sme zahlásili ucpatý odtok – táto závada nebola odstránená ani za 5 dni. Za takéto podmienky by tento DOM mohol niesť názov UBYTOVŇA

18. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ján

Po dlhsom case sme sa rozhodli nakupit nieco cez zlavomat. Rozhodli sme sa pre tento pobyt . Hodnotenia boli dobre a aj fotky sa nam zdali zaujimave.
Co nas cakalo po prichode to by asi nikto neveril. Skutocnost bola uplne ina. Izba bola ako na ubytovni z 80.rokov. Namiesto posteli boli iba valandy, take tvrde, ze sa nedalo na nich spat. Vsetko bolo spinave. Prespali sme iba jednu noc a rano sme odisli. Nesli sme ani na ziadne zaplatene procedury. Nikdy viac.

11. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.