Salón Christel

4,2 / 5 (239 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „prijemne prostredie, profesionalita kadernicky“

Profesionálny kadernícky salón s príjemným prostredím a odbornými službami pre vašu krásu.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Dnešné ponuky Salón Christel

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Salón Christel

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Betkam

prijemne prostredie, profesionalita kadernicky

Včera
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Henrieta

Vynikajúce služby.

Včera
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Marcela

Pristup pani kedernicky.

24. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Kamila

Prostredie vôbec neohúrilo, ale je to nepodstatné, nakoľko som si zariadenie vybrala kvôli ponúkanej službe. Keratínová kúra – najprv prebehla aplikácia na vlasy (dĺžka pod plecia) – následne boli vlasy v rámci strihu odstrihnuté aj s aplikovaným keratínovým prípravkom a na záver som musela uhradiť doplatok 5 € za keratín na dlhé vlasy, ktoré mi v podstate odstrihla. To, že chcem vlasy odstrihnúť som povedala na začiatku!Takáto matematika a prístup má veru opačné účinky. O strihu nemôže byť ani reči a záverečnom stylingu detto. Úprimne, škoda slov, pretože som znechutená z toho, že som 17,50 € vyhodila za naozaj veľké nič. Nehovoriac o tom, že by bolo seriózne a korektné ten keratínový zázrak zákazníčke ukázať, keď prejaví záujem. Takže prvý a poslednýkrát. Som zvedavá na alibistickú reakciu „salónu“.

Vyjadrenie partnera
Salón Christel Pred 2 dňami

Niekomu sa prostredie páči inému nie.Čo sa týka aplikácie tak keď som Vám umyla vlasy boli tak suché že bez použitia kondicioneru by sa ťažko rozcesali a strihali,pred kurou sa však kondicioner nepoužíva,preto som Vám povedala že najprv nanesiem kúru a tak vlasy budem strihať.Vôbec nechcem biť alibisticka ako uvádzate.Až toľko sa vlasy z dĺžky nestrihali žeby to malo podiel na tom doplatku,záverečný styling je použitie prípravku na konečnú úpravu účesu,každý si ten pojem vysvetli po svojom.Zabudli ste však aj nato že som Vám fúkala vlasy na kefu a v kupóne je len susenie vlasov nie fukana.Z 100 žien sa nájde aj nespokojný človek,to patrí k životu.

24. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Patriiciamolnarova

Za starostlivosť som doplácala 5€, nebolo mi to povedané vopred, ale až keď som odchádzala, nezdá sa mi to fér

Vyjadrenie partnera
Salón Christel Pred 4 dňami

Dobrý deň,pri ponuke je napísané že sa dopláca pri dlhších vlasoch 5€ ,,tie vaše boli ešte extrémne husté,veď len som Vám ich susila pol hodinu až sa mi fén prehrial,ale nevadi každý ma svoj názor a nepríde mi fér si prečítať poriadne ponuku a potom to tu vyčítať,inak ako ktomu prídu ženy ktoré majú jemné kratšie vlasy žeby ich to vyšlo rovnako,ja mám spravodlivý meter na každého.

22. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (105)