Kategória

Hotel GLAMOUR****

4,6 / 5 (53 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Všetko. Krásny výhľad, príjemný personál, výborná strava.“

Hotel GLAMOUR**** je moderný štvorhviezdičkový hotel umiestnený v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže Zemplínska Šírava. Ponúka kvalitné služby pre milovníkov rekreácie, romantické duše, ale aj obchodných cestujúcich, či firemný team building. Hotel ponúka aj možnosť organizovať rodinné a spoločenské oslavy, svadby, firemné akcie, školenia, semináre či konferencie.

Dnešné ponuky Hotel GLAMOUR****

Hodnotenie podniku Hotel GLAMOUR****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,6/5 podľa 53 hodnotenia
Barbora

Všetko. Krásny výhľad, príjemný personál, výborná strava.

20. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Karol

poloha hotela
krása izba
ochotný personál
boli sme spokojní

jediné mínus hodnotím vstup do wellnes cez hotelovú reštauráciu

19. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Simona

Som síce z Trebišove, čo je za rohom, ale cítila som sa ako v inom svete a to najmä vďaka personálu, ktorý bol top. Každý jeden, či už časníci, alebo recepčné, manažérka aj kuchár. Veľká ochota, s akou som sa už dávno nestretla. Izby krásne čisté a obrovské. Okolie upravené, v lete to musí byť pecka. Strava super. Jediná taká malá chybička bol nedostatočný signál TV, čo by asi na 4 hviezdy mohlo byť poriešené. Wellnes tiež super a hlavne čistý. Určite sa vrátim :)

TV signál

12. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Domuliatko

Krásne počasie, nádherný výhľad, útulná izba, pekné prostredie, dobrý wellness, masáž i stravovanie :) samozrejme príjemný mladý a milý kolektív :) :) určite sa ešte niekedy vrátime :)

Pri wellnesse mi chýbal ešte bazén na kúpanie, kedže tam bol len ochladzovací bazén. Druhé negatívum bolo počutie každého slova vo vedľajších izbách a vo vedľajšej izbe hučali mraziace boxy, takže sme sa veľmi nevyspali.

12. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Maria

Bolo fajn, hotel čistý, strava chutila, len okolie bolo smutne, nikde nič, ale pobyt bol fajn

9. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (18)