Kategória

Hotel GLAMOUR****

4,6 / 5 (41 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Krásny a čistý hotel, vynikajúca kuchyňa, milý personál, nádherné okolie. Grátis kozmetické ošetrenie bolo pre mňa ako ženu pohladením duše.“

Hotel GLAMOUR**** je moderný štvorhviezdičkový hotel umiestnený v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže Zemplínska Šírava. Ponúka kvalitné služby pre milovníkov rekreácie, romantické duše, ale aj obchodných cestujúcich, či firemný team building. Hotel ponúka aj možnosť organizovať rodinné a spoločenské oslavy, svadby, firemné akcie, školenia, semináre či konferencie.

Dnešné ponuky Hotel GLAMOUR****

Hodnotenie podniku Hotel GLAMOUR****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,6/5 podľa 41 hodnotenia
I

Krásny a čistý hotel, vynikajúca kuchyňa, milý personál, nádherné okolie. Grátis kozmetické ošetrenie bolo pre mňa ako ženu pohladením duše.

Fakt niet čo vytknúť.

22. 9. 2015
Užitočné? Áno
Darina

Nie je čo vytknúť, personál veľmi ochotný, čisto na izbách , krásny výhľad, výborná strava . Všetko bolo OK.

17. 9. 2015
Užitočné? Áno
Halcakoval

Hotel bol príjemne klimatizovaný, wellness sme mali s manželom len pre seba, lehátka na pláži k dispozícii kedykoľvek, príjemná obsluha v reštaurácii.

Voda bola špinavá, nedalo sa kúpať, od 4-hviezdičkového hotela som očakávala lepšiu stravu, hlavne zeleninová obloha jedál bola veľmi slabá a nie veľmi čerstvá. Mnoho 3-hviezdičkových hotelov ponúka lepšiu stravu... ani na recepčných som tú 4. hviezdičku nepociťovala. Nebolo to zlé, ale okrem klímy som tú 4. hviezdičku nikde necítila.

5. 9. 2015
Užitočné? Áno
Megana44

Pekné čisté izby, ochotní personál.

Veľmi hlučné, prostredie do 02 hod bolo počuť hudbu z diskotéky. Fitnes bolo zapratané stoličkami a stolmi .

14. 8. 2015
Užitočné? Áno
Luba

boli menšie problémy s objednávkou večere, nakoniec to bolo vyriešené k spokojnosti.

13. 8. 2015
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (10)