Kategória

TALKING PICTURES - Mikuláš Štec

4,1 / 5 (38 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „komunikacia, pristup“

Mikuláš Štec sa venuje portrétnej, reklamnej a reportážnej fotografii, stále so zreteľom na umeleckú hodnotu. Je lektorom kurzov fotografie a workshopov a na svojom konte má samostatné výstavy a prizvania do poroty fotografických súťaží.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Fotenie, Kurzy a školenia

Hodnotenie podniku TALKING PICTURES - Mikuláš Štec

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Tono

komunikacia, pristup

31. 3. 2015
Užitočné? Áno
Monika

Príjemný pán fotograf,prostredie...odporúčam

31. 3. 2015
Užitočné? Áno
Jana

Cena

14. 2. 2015
Užitočné? Áno
Tinamarton4

Neskore dodanie fotiek, hoci fotenie bolo dohodnute s fotografom tak, aby sa to stihalo. Fotky boli sice pekne, ale boli tam "chybicky krasy" .

Vyjadrenie partnera
TALKING PICTURES - Mikuláš Štec Pred rokom

Klient si pri zakúpení zľavového kupónu neuvedomil lehoty dodania a na fotenie sa objednal neskoro. Klient prišiel na “hotovú vec” s očakávaním, že jeho požiadavka na termín bude splnená. Našou prioritou je naplniť potreby zákazníkov a spraviť maximum, klient však navyše tiež sťažil prácu tým, že neodoslal objednávku ako ucelenú, ale prerozdelil ju na časti a zvýšil tak značne režijné (časové) náklady. Skutočnosť a fakty: na vyžiadanie bola odoslaná jedna fotografia už jeden deň po odoslaní náhľadov a spracovanie celej objednávky bolo uzavreté tri dni po jej obdržaní. Takéto spracovanie je nadštandarný postup, ktorý tomuto klientovi nebol účtovaný, a už vôbec nie vopred garantovaný. Dôvodu tohto nízkeho hodnotenia dodnes celkom nerozumieme.

4. 2. 2015
Užitočné? Áno
Gizela

kurz nie je určený úplným začiatočníkom, skôr tým, ktorí sa už so zrkadlovkou oboznámili

Vyjadrenie partnera
TALKING PICTURES - Mikuláš Štec Pred rokom

Nemôžem súhlasiť, práve naopak. Som rád, keď sa kurzu zúčastní skúsenejší, však práve vtedy sa obávam, aby sme príliš veľký dôraz nekládli na to, čo on už vie, a to sú úplné základy - od princípu fotografického prístroja, cez základné nastavenia po držanie fotoaparátu.
Áno, pevne verím a dúfam, že aj pokročilí si nájdu svoje, primárne však tento kurz je určený začiatočníkom. Ak máte pocit, že sme predbehli nejaký iný, celkom úplný základ, ozvite sa mi, môžeme si všetko potrebné dovysvetľovať. mš.

1. 2. 2015
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (11)