Hotel BOB*** Praha

3,1 / 5 (81 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „lacné ubytovanie, neďaleko zastávky MHD, tiché prostredie, raňajky v cene“

Hotel-penzión BoB je mini hotel rodinného tipu. Stojí v tichom, zelenom prostredí prírodnej a pamiatkovej rezervácie Lysolaje a Divoké Šárky.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Rodinné pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel BOB*** Praha

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jakub

lacné ubytovanie, neďaleko zastávky MHD, tiché prostredie, raňajky v cene

Penzión je svojim vybavením a štýlom ubytovania vhodný najmä pre mladých ľudí – študentov, ktorí ešte nemajú tak vysoké požiadavky na komfort a kvalitu služieb. Mne s priateľkou to úplne vyhovovalo, ubytovanie rozhodne lepšie a luxusnejšie, ako na nejakom internáte :)
Na izbe sme aj tak trávili iba zlomok celkového času, takže sme sa vzhľadom k predchádzajúcim recenziám ani príliš nezamýšľali nad tým, čo tam je zle a podobne. Na osobnú hygienu a nocľah to úplne postačilo, boli sme spokojní.

4. 11. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Renatastrukova

ubytovanie bolo úplne nevyhovujúce, potuchnuté a čo sa týka raňajok úplná katastrofa, nedostatok všetkého. po ceste sme sa museli zastaviť nakúpiť ešte niečo na jedenie inak by chlapi nedokázali odšoférovať cestu späť. sľubovaný výhlad nebol vôbec z jedného okna sme videli strechu mestskej polície a z druhého zamrežovaného len kopec zeliny a múr.

1. 11. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Tanie76

velmi mily majitel, izba v pohode /ale ziaden luxus/, ranajky si chvalime, uplne v pohode sa da najest-bufet chysta majitel sam-rodinne, ked sa minie, prinesie dalsie/ je to dobre pre ludi, co chcu len prespat a najest sa :-) my sme to prezili a v celku sme boli spokojni/az na ten pach psa a staroby pri vstupe do hotela/

vstup do domu – pach psa a staroby, izby bez zavesov/kedze oproti su tiez okna, takze vidno vsetko, aj ked clovek ide vecer do sprchy/- prehadzovali sme cez garnizu deky. kvoli tomu zapachu, neviem neviem, ako dostal povolenie od hygieny


31. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Silvia

Ubytovanir v hroznom stave, špina, bordel. Katastrofálna komunikácia s majiteľom. Raňajok sme sa v tej špine ani nedotkli. Nikdy sa tam nevrátime!!!!!!!Toto určite hotel nieje. Jedna špinavá zasmradnutá ubytovňa!

29. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Majusbamburakova

Prostredie, okolie.

Zima v izbe, sbo kurili :-)

29. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (29)