Kozmetika BEAUTY & LIFESTYLE

4,1 / 5 (125 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Super prístup kozmetičky“

Beauty & Lifestyle je salón krásy a životného štýlu založený s cieľom poskytovať kvalitné služby na najvyššej úrovni a uspokojiť požiadavky náročného klienta. Prioritou salónu je riešenie estetických nedostatkov komplexne a natrvalo. Nájdete tu ošetrenia v oblasti neinvazívnej liposukcie, odstránenia celulitídy, vyhladenia vrások, resp. komplexnej starostlivosti o pleť aj vlasy.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

http://www.beautylifestyle.sk
dzanahorvath@gmail.com
+421 907 946 354

Dnešné ponuky Kozmetika BEAUTY & LIFESTYLE

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Kozmetika BEAUTY & LIFESTYLE

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Zuzanka

Super prístup kozmetičky

8. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Oliver
22. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ing. Miriam

Pani rešpektovala, že som nemala chuť komunikovať, keď som sa jej niečo opýtala, tak mi odpovedala, nebola prehnane komunikatívna, ako väčšina kozmetičiek a to mi vyhovovalo. Ošetrenie vykonávala precízne.

25. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zuzanka

Super prístup pani kozmetičky a snaha dať dole všetky prebytočné chĺpky :)

22. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zuzana

Chýbajúca komunikácia zo strany kozmetičky, na očiach som mala tampóny takže som nevedela, čo sa okolo mňa deje. Nič mi nebolo vysvetlené, v jednom momente ku mne pani prišla a bez slova mi otočila hlavu na stranu trošku prudšie, nepríjemný pocit. Ručné vytláčanie bolo skoro až drastické, po ňom sa mi na druhý deň vytvorili škaredé chrasty! Pani kozmetička mi povedala, že budem po procedúre červená, s čím som rátala ale počas 10 rokov, čo chodievam na čistenie pleti mi nikto nikdy nespravil takéto chrasty. Prístup aj procedúra nula bodov, neodporúčam.

Vyjadrenie partnera
Kozmetika BEAUTY & LIFESTYLE Pred 2 mesiacmi

Veľmi ma mrzí, ak majú zákazníci taký názor, a hlavne, ak nevznesú žiadne námietky už počas výkonu ošetrenia. Ja neviem posúdiť ako veľmi je zákazníčka citlivá na bolesť a pokiaľ zákazníčka nič nepovie, tak mám dojem, že sa jej asi u mňa páčilo.

11. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (44)