Kategória

Relax centrum Aqua Vital

4,3 / 5 (37 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Hrozne sa nám páčilo. Boli sme zo všetkým spokojný. Síce by sm tam zlepšila niektoré veci ale keď beriem do úvahy, že je to penzión tak musím povedať, že je to penzión na hroznej veľkej úrovni. Izba bola nádherná a priestranná,vybavenie stačilo aj keď by som tam prijala utierky do kuchynky a fén do kúpeľne ale je to penzión čiže to mať nemusí ale zvýšilo by to úroveň. Ale podotknúť musím , že na recepcii mali fén na zapožičanie čiže dobre. Bazén bol akurát ,vírivka tiež. Raňajky boli veľmi dobré, 7jedál na výber,vyberalo sa deň vopred. Takže veľká spokojnosť..:-)“

Relax centrum Aqua Vital sa nachádza v centre obce Opatovce nad Nitrou na Hornom Ponitrí. Komplex poskytuje ubytovacie služby, relaxačné a športové služby.

Dnešné ponuky Relax centrum Aqua Vital

Hodnotenie podniku Relax centrum Aqua Vital

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,3/5 podľa 37 hodnotenia
ZUzka

Hrozne sa nám páčilo. Boli sme zo všetkým spokojný. Síce by sm tam zlepšila niektoré veci ale keď beriem do úvahy, že je to penzión tak musím povedať, že je to penzión na hroznej veľkej úrovni. Izba bola nádherná a priestranná,vybavenie stačilo aj keď by som tam prijala utierky do kuchynky a fén do kúpeľne ale je to penzión čiže to mať nemusí ale zvýšilo by to úroveň. Ale podotknúť musím , že na recepcii mali fén na zapožičanie čiže dobre. Bazén bol akurát ,vírivka tiež. Raňajky boli veľmi dobré, 7jedál na výber,vyberalo sa deň vopred. Takže veľká spokojnosť..:-)

Jedine mínus ktoré som videla bolo to, že raňajky cez víkend sú od 9:00-10:00. Keďže sme boli s malými deťmi ktoré sú hore už od 6:30 tak raňajky o 9:00 boli dosť neskoro. Určite by som poradila trošku posunúť..:-)

17. 10. 2016
Užitočné? Áno
Varmarsro

Páčilo sa nám všetko pani na recepcii veľmi milá ,ústretová. Radi sa sem vrátime aj na budúce.

1. 10. 2016
Užitočné? Áno
Caklosovaalena

Prvy deń sme mali umožnene kupanie až večer na 1hodinu pretože tam boli deti.Cestovala som 4 hodiny a sklamalo ma, že domaci boli uprednostneny pred nami.

20. 9. 2016
Užitočné? Áno
Rastislavcemericka

Velmi ochotný personál, čistota, kľud.

Nefunkčnosť niektorých wellness zariadení

16. 9. 2016
Užitočné? Áno
Anna

Spokojnosť.

13. 9. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (17)